2024 30 balandžio

Banguotose rungtynėse „knašiukai“ pralaimėjo radviliškiečiams

Klaipėdos „VKKM-Neptūno“ penketukas, Radviliškyje 74:79 nusileidęs „Radviliškio“ krepšininkams, patyrė septintą pralaimėjimą Regioninės krepšinio lygos B diviziono čempionate.

Galėjo iš Lietuvos geležinkelininkų Mekos „knašiukai“ grįžti su tašku, tačiau neišsaugojo turėtos persvaros, o paskutinę minutę, esant vos 3 taškų skirtumui, Gyčio Krugelevičiaus auklėtiniams šeimininkų lanko skylė buvo užmūryta.

Pirmą kėlinį vyko žvalgybinis krepšinis, šeimininkams pavyko sukaupti 6-8 taškų atsargas – 14:8, 18:10.

Per trumpąją pertrauką klaipėdiečiai, tikriausiai, sužinojo burtažodžius, kurie leido laisvai patekti radviliškiečių krepšio link. Laimėję vieną tarpsnį 7:0, antrą – 6:0, trečią – 5:0, pajūrio krepšininkai išsiveržė į priekį 36:29 ir net 42:31.

Po dviejų kėlinių „VKKM-Neptūnas“ buvo priekyje 45:36.

Tačiau įvykiai po pertraukos nemaloniai nuteikė „knašiukų“ gerbėjus. Gal patikėję, kad laimės, klaipėdiečiai atidavė iniciatyvą šeimininkams, tarp kurių išsiskyrė Ignas Ramašauskas. Buvęs Klaipėdos „Neptūno–Akvaservis“ krepšininkas, tris sezonus žaidęs uostamiestyje, siautėjo po krepšiais – atkovojo net 17 atšokusių kamuolių, pelnė 18 taškų ir surinko 29 naudingumo balus.

Jaunieji klaipėdiečiai trečiąjį kėlinį pralaimėję net 13:31, likus žaisti dešimt minučių, buvo 9 taškų duobėje.

Paskutiniame kėlinyje akivaizdžiai pagerinę veiksmu gynyboje, pradėjo įgyvendinti išsigelbėjimo operaciją. Likus žaisti 3 min. 18 sek. „knašiukai“, po Aringo Brazausko dvitaškio, priartėjo iki 74:75.

Tačiau visas planas nuėjo šuniui ant uodegos, nes uostamiesčio penketukas nesugebėjo rezultatyviai baigti atakos net tris minutes. Tiesa, ir varžovų rankos buvo supančiotos, per tą laiką pelniusių vos 2 taškus ir įgijusių 3 taškų persvarą – 77:74.

Esant šiam skirtumui turėjo keletą progų ne tik sušvelninti skirtumą, bet ir persverti rezultatą, tačiau iš užu tritaškio linijos mesti kamuoliai skriejo labai netaikliai.

„VKKM-Neptūno“ ekipa su 2 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais užima septintą vietą tarp 9 komandų. Šeštadienį klaipėdiečiai turės progą reabilituotis žaisdami su RKL pirmenybėse taip pat žaidžiančiais „Gargždų“ dubleriais (2 pergalės/7 pralaimėjimai) ir esančiais šalia turnyrinėje rikiuotė.