2024 30 balandžio

LKL komandų dublerių akistatoje vėl nugalėjo klaipėdiečiai

Klaipėdos „Neptūno–Akvaservis“ žaidėjai, nepraėjus nė dviem savaitėms, antrą kartą įveikė panašaus amžiaus krepšininkus, ginančius Vilniaus „Perlo–Energijos“ garbę. Uostamiestyje Simono Serapino auklėtiniai išplėšė pergalę 71:70, o sostinėje ketvirtadienį tašką iškovojo daug lengviau – 72:67.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Klaipėdos krepšininkai, įpusėjus kėliniui įgiję 7 taškų persvarą. Vėliau „Perlas–Energija“, laimėjęs tarpsnį 9:0, išsiveržė į priekį ir po pirmo kėlinio turėjo trijų taškų pranašumą – 19:16.

Antrajame kėlinyje, nors „Ryto“ dubleriai pirmavo 6 taškais, klaipėdiečiai, Mato Vaitkaus pastangomis, greitai išlygino rezultatą . O Adomui Sidarevičiui ir Petrui Piekui pasistengus, uostamiesčio penketukas didžiąją pertrauką pasitiko pirmaudamas 39:36.

Po poilsio minučių „Neptūnas–Akvaservis“ sunkiai rinko taškus – per šešias minutes pataikė vos vieną dvitaškį, tačiau netrukus išsijudino. Laimėję tarpsnį 6:0, „Neptūno“ pamainą po 30 min. vėl turėjo 3 taškų persvarą – 52:49.

Paskutiniame ketvirtyje klaipėdiečiai, likus žaisti 3 min., įgijo 9 taškų pranašumą ir per likusį laiką atlaikė vilniečių spaudimą.

„Perlas–Energija“ – „Neptūnas–Akvaservis“ – 65:72 (19:16, 17:23, 13:13, 16:20).

„Neptūnas–Akvaservis“: M. Vaitkus, N. Mineikis – po 15, P. Piekus, D. Romančenka – po 11, A. Sidarevičius – 9, G. Leščiauskas – 6, M. Mockus – 3, G. Mažeika – 2.