2024 29 balandžio

„Klaipeda city“ ekipa žengė į kitą Lietuvos „futsalo“ taurės turnyro etapą

Dėl Lietuvos salės futbolo taurės panorusi kovoti vienintelė komanda iš Klaipėdos – „Klaipeda city“, sėkmingai pradėjo žygį trofėjaus link.

Pajūrio futbolininkai pirmajame turnyro etape, namie, 6:3 įveikė kitą anglų futbolo klubų pavadinimus pamėgdžiojančią komandą – Kėdainių „Kedainius city“.

Net 4 įvarčius nugalėtojams pelnė Donatas Stankevičius.

Susitikimas prasidėjo aukštu tempu ir greitu klaipėdiečių įvarčiu, kurį jau 2-ąją min. pasiekė D. Stankevičius. Po Jevgenijaus Dodonovo perdavimo lyg „ant lėkštutės“, D. Stankevičiui liko iš pusantro metro nukreipti kamuolį į tuščią vartų kampą.

10-ąją min., po to, kai kamuolys atsitrenkęs į du virpstus ir neįskriejęs į vartus, atšoko į aikštelę, pakartotinu smūgiu rezultatą išlygino Martynas Vaitkus.

Lemiama rungtynėse buvo pirmojo kėlinio pabaiga, kai per tris minutes į svečių stačiakampį krito trys įvarčiai. Du sykius taikliai atakavo D. Stankevičius, o įvartį pasiekęs J. Dodonovas turėtų padėkoti kėdainiečių vartų sargui Martynui Šležui už kalėdinę dovaną.

Po pertraukos Lietuvos agurkų sostinės atstovai bandė gelbėtis keisdami vartininką penktu aikštės žaidėju, tačiau kaskart vis nusvildavo nagus. Uostamiesčio „salinukai“, po kontratakų pelnę dar du lengvus įvarčius, neleido kilti intrigai.

„Klaipeda city“ – „Kedainiai united“ 6:3 (4:1).

Įvarčiai: 2 min. D. Stankevičius (KC) 1:0; 10 min. M. Vaitkus (KU) 1:1; 16 min. D. Stankevičius (KC) 2:1; 17 min. J. Dodonovas (KC) 3:1; 18 min. D. Stankevičius (KC) 4:1; 22 min. M. Ilginis (KC; į savo vartus) 4:2; 36 min. D. Stankevičius (KC) 5:2; 37 min. M. Juknevičius (KU) 5:3; 38 min. V. Kučerovas (KC) 6:3.