Lietuviai įveikė Farerų rinktinę, o klaipėdiečiai žaidė visas 90 min.

Tarptautinėse kontrolinėse futbolo rungtynėse Vilniuje Lietuvos rinktinė 2:1 įveikė Farerų salų komandą.

Iki pertraukos taiklūs buvo šeimininkai – 42 ir 45+1 min. du įvarčius pasiekė Gratas Sirgėdas, per pridėtą rungtynių laiką ( 90+2 min.) skirtumą sušvelnino Gunnaras Vatnhamaras.

Pirmąjį kėlinį dominavę lietuviai, antroje susitikimo pusėje sumažino apsukas. Svečiai, neturėdami ko prarasti, stengėsi įmušti bent garbės įvartį. Per pridėtą laiką jiems tai pavyko padaryti. Tačiau išsigelbėti Farerų salų futbolininkai turėjo pernelyg mažai laiko.

Klaipėdiečiai Edvinas Girdvainis ir Markas Beneta, abu žaidę gynybos grandyje, rungtyniavo visas rungtynes, o Klaipėdos futbolo mokykloje išugdytą puolėją Karolį Laukžemį 69-ąją min. pakeitė Deimantas Petravičius.

Po susitikimo su Farerų salų rinktine, Lietuvos komanda turi penkių nepralaimėtų rungtynių seriją.