„Energijos hockey-Klaipėdos“ ledo ritulininkus lydi vien pralaimėjimai

Lietuvos ledo ritulio čempionate devintą pralaimėjimą patyrė Elektrėnų-Klaipėdos „Energijos hockey-Klaipėdos“ ekipa.

Ji Kaune 3:6 (1:2, 1:2, 1:2) nusileido „Kauno hockey“ šešetukui.

Šeimininkai 3-iąją min. pelnė pirmą įvartį. Taiklus buvo Remigijus Guoga. Įpusėjus penktai minutei rezultatą padvigubino Vėjas Jokubynas. Baigiantis kėliniui – 18-ąją min. skirtumą sušvelnino Arnas Palšauskas.

Antrasis trečdalis, kaip ir pirmasis, baigėsi šeimininkų pergale 2:1. 24-ąją min. Kirilas Danilenka atstatė dviejų įvarčių skirtumą . Praėjus vos dviem minutėms dar kartą skirtumą sušvelnino Anatolijus Sedura – 2:3. Jungtinės pajėgos ilgai tramdė kauniečių puolimą, tačiau 38-ąją min. to nepavyko išvengti. Eduardas Čekmariovas ketvirtą kartą pasiuntė rutulį į svečių stačiakampį.

Trečiasis kėlinys buvo „sausas“ net 15 min. Vartai prakiuro per paskutiniąsias penkias minutes. 56-ąją min. kaunietis K.Danilenka padidino skirtumą iki 5:2, po dviejų minučių E.Čekmariovas pridėjo dar vieną įvartį. Tą pačią minutę Denisui Kuzminovui pavyko taikliai pasiųsti ritulį į kauniečių vartus – 3:6.

Tad jungtinė Elektrėnų ir Klaipėdos komanda ir toliau lieka čempionate su nuliu taškų.