Klaipėdiečius krepšininkus Ispanijoje ir Vokietijoje nelydėjo sėkmė

Savaitgalį nesisekė Ispanijos ir Vokietijos krepšinio čempionatuose žaidžiantiems klaipėdiečiams – Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ rungtyniaujančiam Laurynui Beliauskui ir Bonos „Telekom Baskets“ ekipai atstovaujančiam Deividui Gailiui.

„Obradoiro“ penketukas, namie pralaimėjęs visus keturis kėlinius, turėjo pripažinti  Burgoso „Hereda“ klubo pranašumą – 63:78 (15:20, 20: 22, 13:18, 15:18). 20 min. žaidęs L.Beliauskas pelnė vos 3 taškus. Buvęs „Neptūno“ komandos krepšininkas pataikė vieną tritaškį iš 4, pro šalį šovė vienintelį dvitaškį. Kiek geriau sekėsi kartu žaidžiančiam kitam Laurynui – Biručiui. Po traumos vėl rungtyniaujantis vidurio puolėjas surinko 7 taškus per 14 min.

Po 11 susitikimų 5 pergales turintys „Obradoiro“ krepšininkai smuktelėjo į 10-ą poziciją tarp 19 ekipų.

„Telekom Baskets“ Berlyne 23 taškų skirtumu gavo antausį nuo „albatrosų“. Eurolygoje žaidžianti „Alba“ ekipa triumfavo 97:74 (25:25, 23:13, 30:12, 19:24).

D.Gailius sėkmingai žaidė Bonos ekipoje – per 22 minutes pelnė 14 taškų (1 dvitaškis iš 4, 3 tritaškiai iš 6, 3 baudos iš 3).

Klaipėdiečio klubas, pralaimėjęs visus tris susitikimus čempionate, yra tarp trijų komandų, nepajautusių pergalės džiaugsmo.