2024 27 liepos

Nesisekė A.Gudaičiui, nesisekė ir jo „Zenit“ komandai

Ketvirtąsias rungtynes per aštuonerias dienas žaidusi klaipėdiečio Artūro Gudaičio Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda ketvirtadienį Madride nusileido „Real“ penketukui 72:79 (21:24, 10:12, 11:23, 30:20).

Ispanams tai buvo Eurolygos turnyre aštunta sėkmė per 13 susitikimų, rusams ketvirtas pralaimėjimas po 11 varžybų.

Po dviejų kėlinių karališkasis klubas turėjo 5 taškų persvarą – 36:31. Rusijos ekipai žemė iš po kojų išslydo trečiajame ketvirtyje, kurį pralaimėjusi 11:23, atsiliko 42:59.

Nors ketvirtajame kėlinyje svečiams pavyko sušvelninti skirtumą iki vienaženklio skaičiaus, tačiau „Real“ krepšininkai kontroliavo situaciją.

14 min. žaidęs A.Gudaitis ispanams bėdų nepridarė. Klaipėdietis pataikė vieną dvitaškį iš 5, šovė pro šalį vienintelę baudą. Pelnęs 2 taškus, puolėjas susitikimą baigė turėdamas du neigiamus balus.