„Neptūnas-Akvaservis“ padovanojo „Ereliams“ ir antrą pergalę

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ ir namuose pralaimėjo Nacionalinės krepšinio lygos čempionato vieniems iš autsaiderių – Mažeikių „Ereliams“ 74:84.

Prieš keletą dienų Mažeikiuose žemaičiai įveikė „Neptūno“ dublerius 88:83.

Antradienį pirmieji nutolo klaipėdiečiai 15:10, vėliau Mato Vaitkaus pastangomis šeimininkai įgijo 9 taškų pranašumą 26:17.

Prasidėjus antrajam ketvirčiui skirtumas buvo išaugęs iki 11 taškų. Gana ilgai uostamiesčio jaunimas turėjo 6-8 taškų persvarą, tačiau ji, artėjant didžiajai pertraukai, ėmė sparčiai tirpti. Negana to, po 20 min. priekyje jau buvo „naftininkai“ – 41:39.

Po to, kai trečiajame kėlinyje Dovydas Romančenka tritaškiu vėl išvedė klaipėdiečius į priekį, atrodė, kad reikalai toliau klostysis palankiai. Anaiptol, svečiai dar kartą išsiveržė į priekį ir nurūko tolyn dideliu skirtumu – 57:46.

Paskutiniame ketvirtyje „Ereliai“ įgijo rekordinę 15 taškų persvarą. Šeimininkai bandė gelbėtis pagerinę veiksmus gynyboje. Po Luko Kreišmonto tritaškio Simono Serapino auklėtiniams pavyko priartėti iki 7 taškų, tačiau mažeikiškiai sugebėjo išsaugoti pergalingą rezultatą.

„Neptūnas–Akvaservis“ – „Ereliai“ 74:84 (26:17, 13:24, 15:23, 20:20).

„Neptūnas–Akvaservis“: M. Vaitkus – 16, L. Kreišmontas – 13, D. Romančenka, A. Sidarevičius – po 11, N. Mineikis – 9, G. Leščiauskas – 6, P. Piekus, G. Mažeika – po 4.