2024 27 liepos

„Energijai hockey–Klaipėdai“ pirmasis taškas čempionate tarsi užkeiktas

Lietuvos ledo ritulio čempionate dar vieną – 12-ąjį– pralaimėjimą patyrė „Energijos hockey–Klaipėdos“ komanda.

Ketvirtadienį Kaune elektrėniškiai ir klaipėdiečiai pirmą kartą sezone buvo taip arti lygiųjų, garantuojančių vieną tašką, tačiau po kovos su „Baltų ainiais“ turėjo praryti karčią pralaimėjimo piliulę. Kauniečiai išplėšė pergalę 2:1.

„Baltų ainių“ sąskaitoje – 11 taškų, tad jungtinei komandai norint patekti į atkrintamąsias varžybas reikės laimėti bent pusę savo likusių rungtynių.

Pirmajame kėlinyje „Baltų ainiai“ atliko 10 metimų daugiau nei jų varžovai (16:6), o pirmąjį įvartį jiems pavyko pelnyti tik tiksint paskutinei kėlinio minutei. Likus 32 sek. iki pertraukos, kauniečius į priekį išvedė Dovydas Žiūkas.

Antrajame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais. Iš pradžių – 34-ąją min. „ainių“ persvarą padvigubino Makaras Tokarevas, po trijų minučių įvarčiu atsakė Ilja Kuznecovas.

Trečiajame kėlinyje „Energija hockey–Klaipėda“ turėjo porą galimybių realizuoti kiekybinę persvarą, tačiau nei tuo metu, nei ir rungtynėms baigiantis, kai vartininką pakeitė šeštuoju aikštės žaidėju, išlyginamojo įvarčio nesugebėjo pasiekti.

Rungtynių statistika

„Baltų ainiai“ – „Energija hockey–Klaipėda“ 2:1 (1:0, 1:1, 0:0).

Įvarčiai: 20 min. D.Žiūkas („Baltų ainiai“) – 1:0; 34 min. M.Tokarevas („Baltų ainiai“) – 2:0; 37 min. I.Kuznecovas („EH-Klaipėda“) – 2:1.