2021 6 gruodžio

Jaunieji klaipėdiečiai laipiotojai sienomis – vieni geriausių Lietuvoje

Žinomi Lietuvos laipiojimo sporto jaunimo rinktinės kandidatai, tarp kurių gausu „žmonių-vorų“ – iš Klaipėdos kalnų sporto klubo (KSK), Moksleivių saviraiškos centro (MSC) ir „Scala dream“ klubo.

Juos, pagal dviejų šalies jaunimo boulderingo taurės etapų rezultatus, paskelbė Trenerių komisija.

Jaunimo rinktinėje yra trys klaipėdiečiai: Modestas Klimavičius, Darija Andrijanova ir  Aleksandra Ščerbina, jaunių – penki: Žygimantas Bičkaitis, Danielis Puzinas, Vera Kozliuk, Beatričė Norkūnaitė ir Gabrielė Vaitkutė, dviejų amžiaus grupių jaunučių – aštuoni: Nedas Grigaliūnas, Danielius Poliakovas, Arijus Lukošius, Vilius Letukas, Jekaterina Galaguckaja, Debora Briaunytė, Gustė Rusteikaitė, Viktorija Loskutova, vaikų grupėje – dvi: Polina Timofejeva ir Polina Andrianova.

Jaunieji laipiotojai sienomis, gavę Trenerių komisijos sutikimus, galės rungtyniauti Tarptautinės laipiojimo sporto federacijos (IFSC) varžybose, dalyvauti rinktinės treniruočių stovyklose.

Po balandžio mėnesį planuojamų varžybų – Lietuvos boulderingo čempionato ir šalies jaunimo pirmenybių bei taurės etapo – bus suformuota šalies laipiojimo sporto jaunimo rinktinė.

Dėl COVID-19 pandemijos šiais metais įvyko jaunieji „vorai“ turėjo mažiau varžybų – neįvyko jaunimo boulderingo čempionatas ir nesurengtas vienas taurės (LJBT) etapas.

Į Lietuvos laipiojimo sporto jaunimo rinktinės kandidatų sąrašą iš kiekvienos amžiaus grupės pateko po penkis geriausius laipiotojus uolomis.

Lietuvos laipiojimo sporto jaunųjų lyderiai ir reitingų lentelėje esantys klaipėdiečiai

Jaunimo grupė

18-mečiai vaikinai

1. Modestas Klimavičius (Klaipėdos „Scala dream“) – 100

18-metės merginos

1. Darija Andrijanova (Klaipėdos KSK–MSC) – 189

2. Aleksandra Ščerbina (Klaipėda „Scala dream“) – 100

Jaunių grupė

16-17-mečiai jauniai

1. Žygimantas Bičkaitis (Klaipėdos „Scala dream“) – 189

2. Meritas Babilas (Kaunas) – 168

3. Danielis Puzinas (Klaipėdos „Scala dream“) – 150

6. Romanas Sivakovas (Klaipėdos „Scala dream“) – 100

16-17-metės jaunės

1-2. Vera Kozliuk (Klaipėdos KSK–MSC) – 189

1-2. Beatričė Norkūnaitė (Klaipėdos „Scala dream“) – 189

3. Gabrielė Vaitkutė (Klaipėdos „Scala dream“) – 158

Jaunuolių grupė

14-15-mečiai jaunučiai

1. Nedas Grigaliūnas (Klaipėdos „Scala dream“) – 200

2. Danielius Poliakovas (Klaipėdos „Scala dream“) – 168

3. Erikas Cimnickas (Vilnius) – 160

14. Dmitrijus Fadejevas (Klaipėdos KSK–MSC) – 28

14-15-metės jaunutės

1. Jekaterina Galaguckaja (Klaipėdos „Scala dream“) – 189

2. Elzė Balnanosytė (Kaunas) – 150

3. Debora Briaunytė (Klaipėdos „Scala dream“) – 100

Jaunučių grupė

12-13-mečiai jaunučiai

1. Jonas Rekevičius (Vilnius) – 171

2. Arijus Lukošius (Klaipėdos MSC) – 152

3. Vilius Letukas (Klaipėdos „Scala dream“) – 150

7. Artūras Taurinskas (Klaipėdos „Scala dream“) – 79

8. Maksimas Možeika (Klaipėdos MSC) – 63

12-13-metės jaunutės

1. Gustė Rusteikaitė (Klaipėdos MSC) – 200

2. Kamilė Gražulytė (Vilnius) – 168

3. Rusnė Žibūdaitė (Vilnius) – 89

5. Viktorija Loskutova (Klaipėdos „Scala dream“) – 71

7. Valentina Sorokina (Klaipėdos „Scala dream“) – 63

Vaikų grupė

9-11-mečiai berniukai

1. Faustas Grigonis (Kaunas) – 189

2. Jonas Dzedulionis (Kaunas) – 171

3. Jonas Biekša (Vilnius) – 168

8-12-metės mergaitės

1. Luknė Breivytė (Kaunas) – 171

2. Polina Timofejeva (Klaipėdos MSC) – 168

3. Polina Andrianova (Klaipėdos MSC) – 163

6. Jelizaveta Kiržner (Klaipėdos „Scala dream“) – 100

9. Evita Rusteikaitė (Klaipėdos MSC) – 78

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *