2024 23 balandžio

Autsaideriams nesiseka sužvejoti bent taško

Elektrėnų–Klaipėdos „Energijos hockey–Klaipėdos“ ledo ritulininkai, uostamiestyje pralaimėję Kauno „Baltų ainiams“ 4:8, patyrė 15-ąjį pralaimėjimą Lietuvos čempionate po tiek pat susitikimų.

Trečiajame kėlinyje komandas skyrė du įvarčiai, tačiau kauniečiai atstatė buvusį skirtumą.

Po šios pergalės „Baltų ainiai“ gali rengtis atkrintamosioms varžyboms: nesėkmę patyrusiai jungtinei ekipai, kad pakiltų į ketvirtą vietą, gali padėti tik didžiulis stebuklas – pergalės per visus likusius penkis susitikimus. Bent vienas „ainių“ taškas atimtų iš elektrėniškių ir klaipėdiečių net ir teorines galimybes.

Rungtynes geriau pradėję svečiai, įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 2:0.

„Energija hockey–Klaipėda“ dukart buvo grąžinusi intrigą, Kauniečiai netrukdavo atstatyti solidesnę persvarą. Iš pradžių šeimininkų gretose pasižymėjo Kipras Grabliauskas, o vėliau vieno žaidėjo persvara pasinaudojo Olegas Peliušenokas.

Kauniečiai atsakė rezultatyviais Mariaus Krikštanaičio ir Nikitos Svarjovo švystelėjimais.

Antrajame kėlinyje „ainiai“ dar labiau įtvirtino savo persvarą. Du kartus per dvi minutes pasižymėjo Makaras Tokarevas.

Kėliniui baigiantis rungtynės anksčiau laiko baigėsi klaipėdiečiui Nojui Jonui Kudzevičiui. Į „Baltų ainių“ komandą šį mėnesį iš „Energijos hockey–Klaipėdos“ atvykęs 16-metis žaisdamas prieš buvusius ekipos draugus užsidirbo 5 ir 25 min. nuobaudas bei buvo pašalintas iš rungtynių.

Trečiajame kėlinyje energetikai ir jūrininkai bandė grąžinti intrigą po Dominyko Škadausko ir Roko Arbačiausko taiklių atakų, tačiau Nikita Baškirovas ir trečią įvartį pasiekęs M. Tokarevas atvėsino šeimininkus.

Tiesa, po paskutinės rungtynių atakos prie klaipėdiečių įsiplieskė karštas židinys, tačiau arbitrams vargais ne galais pavyko išskirti du ledo ritulininkus.

„Energija hockey– Klaipėda“ – „Baltų ainiai“ – 4:8 (2:4, 0:2, 2:2)

Įvarčiai: 4 min. N.Svarjovas (BA) – 0:1; 10 min. D.Šafejevas (BA) – 0:2; 11 min. K. Grabliauskas (E–K) – 1:2;  14 min. M. Krikštanaitis (BA) – 1:3; 17 min. O. Peliušenokas (E–K) – 2:3; 19 min. N.Svarjovas (BA) – 2:4; 28 min. M. Tokarevas (BA) – 2:5; 29 min. M. Tokarevas (BA) – 2:6; 50 min. D. Škadauskas (E–K) – 3:6; 52 min. R. Arbačiauskas (E–K) – 4:6; 54 min. N. Baškirovas (BA) – 4:7; 56 min. M. Tokarevas (BA) – 4:8.