2024 25 balandžio

Vilniuje debiutantės žaidė nesavomis rankomis

Lietuvos moterų krepšinio čempionato debiutantės – Klaipėdos LCC Tarptautinio universiteto žaidėjos sostinėje nepasipriešino lyderėms Vilniaus „Kibirkšties–MRU krepšininkėms – 32:87.

Sostinės penketukas iškovojo 14-ąją pergalę po tiek pat susitikimų. Praėjusiame ture istorinę – pirmą pergalę iškovojusios Viliaus Stanišausko auklėtinės sostinėje patyrė 13-ąją nesėkmę.

Nuo pirmųjų minučių rungtynių eigą kontroliavusios vilnietės ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudamos 25 taškų persvara – 45:20.

Klaipėdietės bejėgėmis atrodė paskutiniajame kėlinyje, kurį pralaimėjo net 2:25.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodžiusi Justina Kraujūnaitė per 28 min. surinko 17 taškų ir 25 naudingumo balus.

Labai keista pajūrio studenčių statistika. Rezultatyviausiai žaidusi, 12 taškų pelniusi Viltė Andrunavičiūtė, nebuvo naudinga krepšininkė. Ji susitikimą baigė su vienu neigiamu efektyvumo balu.

Gana netaikliai atakavusi žaidimo metu: dvitaškiai ir tritaškiai – po 1 iš 5, ji gana gerai realizavo baudas – 7 iš 8. Krepšininkės statistikai duobę iškasė klaidos. V.Andrunavičiūtė viena pati varžovėms padovanojo kamuolį 11 kartų.

Su neigiamais balais susitikimą baigė keturios klaipėdietės. Naudingiausiai žaidusi Evelina Razgutė namo išvyko turėdama 6 efektyvumo taškus. Ji mažai metė – vos 2 kartus (pataikė 1), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimu ir suklydo 4 sykius.

„Kibirkšties–MRU“ ekipos krepšininkės rungtynes baigė kartu turėdamos 117 naudingumo balų, o pajūrio studentės, suskaičiavus visus jų balus, neturėjo net nulio – vieną neigiamą balą.

„Kibirkštis–MRU“ – LCC TU 87:32 (20:10, 25:10, 17:10, 25:2).

LCC TU: V. Andrunavičiūtė – 12, A. Jurevičiūtė – 6, R. Būgaitė – 5, G. Drakšaitė, E. Razgutė, E. Januškevičiūtė, S. Kozytė – po 2, V. Petrovič – 1.