2024 23 balandžio

Aukštaičiams buvo per sunku lygiuotis į „knašiukus“

Regionių krepšinio lygos čempionate ketvirtą pergalę iškovojo Klaipėdos „VKKM–Neptūno“ krepšininkai, savo arenoje įtikinamu skirtumu – 92:72 įveikę Pakruojo sporto centro penketuką.

„Knašiukai“ nuo pirmųjų minučių aukštaičiams pasiūlė aukštą spartą. Po pirmojo kėlinio uostamiesčio ekipa pirmavo 9 taškais – 26:17.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai nutolo dar daugiau – 31:19. Atkutę svečiai sušvelnino skirtumą iki 34:35, tačiau tai buvo jų vienintelis kartas, kai buvo arti to, kad persvertų rezultatą savo naudai. „Neptūno“ trečioji komanda vėl nutolo 43:36.

Po ilgosios pertraukos pakruojiečiai nebespėjo gaudyti klaipėdiečių. Likus kėliniui, „VKKM–Neptūnas“ turėjo 19 taškų pranašumą – 72:53.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, po Martyno Pronskaus tritaškio, klaipėdiečiai turėjo didžiausią persvarą šiame mače – 87:62.

Tarp klaipėdiečių rezultatyviausiai žaidė Aringas Brazauskas, surinkęs 17 taškų ir Kornelijus Zikas – 14.

Po pergalės pajūrio krepšinio talentai (4 pergalės/7 pralaimėjimai) pakilo į RKL B diviziono čempionato A grupės šeštąją vietą tarp 9 komandų.

„VKKM–Neptūnas“ – Pakruojo SC – 92:72  (26:17, 18:22, 28:14, 20:19)

„VKKM–Neptūnas“: A. Brazauskas – 17, K. Zikas – 14, E. Stulpinas – 13, J. Maceikis, M. Pronskus – po 12, M. Staponas – 9, R. Šakaitis – 7, E. Narkus – 3, K. Leščiauskas, T. Bružas – po 2, D. Momkus – 1.