Studentų krepšinio ekipų mūšyje sėkmė lydėjo kauniečius

Regionų krepšinio lygos A diviziono čempionate turėjo progą susitikti dviejų aukštųjų mokyklų – Kauno VDU ir Klaipėdos LCC Tarptautinio universiteto – krepšininkai.

Ankstesniais metais šių ekipų keliai dar susikirsdavo Lietuvos studentų krepšinio lygos pirmenybėse, kurios dėl pandemijos šį sezoną nerengiamos.

Senų naujų, mat dalis studentų kasmet keičiasi, pažįstamų kova buvo atkakli ir rezultatyvi. O po 40 min. linksmesni buvo VDU taikliarankiai, triumfavę 92:86.

Namie žaidusiems kauniečiams nuolat teko žaisti visomis jėgomis. Ypač perversmu dvelkė trečiajame kėlinyje, kai pajūrio studentus nuo kauniečių daug kartų skyrė vos vienas taiklus metimas.

Kai atrodė, kad VDU ekipa gali atsikvėpti, klaipėdiečiai vėl priartėjo – 71:74. Likus žaisti kiek mažiau nė tris minutes, šeimininkų persvara buvo trapi 81:77. Tačiau „briedžiai“ nesugebėjo surengti lemiamo šturmo ir turėjo grįžti namo nukabinę nosis.

VDU tai buvo 13-oji pergalė po 20 varžybų, LCC TU ekipa patyrė 8 pralaimėjimą po 14 susitikimų.

Tarp klaipėdiečių rezultatyviausiai žaidė Tomas Butrimas, pelnęs 23 taškus, Antanas Kareniauskas – 17 ir Paulius Piktuižis – 13.

VDU – LCC TU 92:86 (19:19, 31:21, 10:17, 32:29).

LCC TU: T. Butrimas – 23, A. Kareniauskas – 17, P. Piktuižis – 13, N. Sokolovas – 11, G. Kopancevas, S. Manavis – po 9, E. Žilys – 4.