„Neptūno“ krepšininkės rado raktą nuo „Aisčių“ tvirtovės

Klaipėdos „Neptūnas“ antrą kartą iš eilės įveikė Kauno „Aistes–LSMU“. Laikinojoje sostinėje uostamiesčio krepšininkių persvara buvo neįtikėtinai didelė – 79:58.

Ypač siautėjo pajūrio gynėja Agnė Černeckytė, iki ilgosios pertraukos į šeimininkių krepšį pataikiusi 5 tritaškius iš 7 ir per 20 min. surinkusi 19 taškų.

„Neptūno“ gynėja iš viso pelnė 24 taškus. A. Černeckytė pataikė 6 tritaškius iš 10, 2 dvitaškius iš 8 ir abi baudas.

Dalia Donskichytė susitikimą baigė dviem dviženkliais rodikliais – dvigubu dubliu: pelnė 11 taškų ir 10 kartų atkovojo atšokusį kamuolį.

Lūžis įvyko antrojo kėlinio antroje pusėje. Klaipėdietės, pirmavusios 25:24, laimėjo tarpsnį 13:3.

Į nokautą „Aistės“ buvo pasiustos trečiajame ketvirtyje, kai uostamiesčio krepšininkės pabėgo į priekį 55:34.

Sausio 19-ąją „Neptūnas“ savo aikštėje kaunietes parbloškė 78:63.

Abi komandos šiame sezone susitiko ketvirtą kartą. Tarpusavio pranašumą po antradienio pergalės įgijo „Neptūno“ krepšininkės.