Tituluotajam klubui pasipriešinta, tačiau neįkąsta

Klaipėdos „Viesulo–Dragūno“ rankininkės, uoliai kovojusios Kaune, vis tik pralaimėjo „Acme–Žalgirio“ ekipai 34:38.

Šeimininkės nuo pirmųjų minučių norėjo diktuoti sąlygas, tačiau gaivių vėjų miesto atstovės nesirengė priimti jų – 8:4, 13:9. Apšilusios rankas, uostamiesčio merginos nusprendė, kad laikas ir pačioms tarti žodį. Laimėjusios tarpsnį 6:2, legendinis klubas liko užnugaryje – 18:16. Tokio akibrokšto kaunietės tikrai nesitikėjo. Iki pertraukos laikinosios sostinės rankininkės susigrąžino lyderių marškinėlius – 19:18.

Įvykiai antrajame kėlinyje buvo panašūs į pirmosios pusės – „Acme–Žalgiris“ turėjo 2-4 įvarčių pranašumą, tačiau jo negalėjo padidinti, nes viešnios vis puoselėjo viltis sėkmingai baigti varžybas. Likus žaisti devynias minutes pajūrio septynetukas sumažino skirtumą iki 31:33. Tačiau tris įvarčiai į klaipėdiečių tvirtovę sugniuždė uostamiesčio rankininkių viltis.

„Acme–Žalgiris“ – „Viesulas–Dragūnas“ 38:34 (19:18).

„Viesulas–Dragūnas“: Dovilė Mižutytė – 7, Austėja Rimkutė, Aušra Stroputė – po 6, Skirmantė Pociūtė, Mireta Rutytė, Fausta Abrutytė – po 4, Vanesa Grišmanauskaitė – 2, Elizabeta Klapčiukaitė – 1.