2024 18 balandžio

Susitikimo baigtis buvo nulemta iki pertraukos

Vos devynis vyrus į mūšį surinkusi „Telecom–Mėmelio“ ekipa, buvo sudaužyta Vilniaus „Amber“ komandos. Sostinės rankininkai uostamiestyje triumfavo dviženkliu skirtumu – 32:20.

Pajūrio komandai tai buvo šeštoji nesėkmė per aštuonerias Lietuvos vyrų 1-osios lygos rankinio čempionato rungtynes, o vilniečiai, iškovoję 14 taškų, ir kai sužais visas atidėtas varžybas, taps pirmenybių lyderiais.

Susitikimo pradžia nežadėjo liūdno finalo. 10-ąją min., po trijų iš eilės klaipėdiečio Eimanto Simonaičių įvarčių, rezultatas buvo lygus – 5:5. Tačiau kas dėjosi toliau, sunku paaiškinti, per iki pertraukos likusias 20 min. uostamiesčio rankininkai pelnė vos 4 įvarčius, o praleido 14. Ypač šeimininkai buvo supančioti per likusias dešimt minučių, per kurias taikliai atakavo vos sykį.

Po pirmojo tapo aišku, kad išretėjusiai „Telecom–Mėmelio“ ekipai antrasis kėlinys bus tik lažas. Tačiau Kęstučio Kremerio kariauna kovojo garbingai. Antrajame kėlinyje vilniečiai persvarą padidino vos dviem įvarčiais.

„Telecom–Mėmelis“ – „Amber“ – 20:32 (9:19).

„Telecom–Mėmelis“: Eimantas Simonaitis – 7, Justas Tutoraitis – 5, Linas Budginas – po 4, Giedrius Budginas – 2, Rokas Radavičius, Kęstutis Kremeris – po 1.