Pirmas ir paskutinis taškas buvo taip arti

Elektrėnų–Klaipėdos „Energijos hockey–Klaipėdos“ šešetukas buvo arti to, kad Lietuvos ledo ritulio čempionate iškovotų pirmą tašką.

Tačiau varžovai – Elektrėnų „Energijos–Geležinio vilko“ vyrai, iškovoję pergalę 8:7, pasistengė, jog jungtinė komandą sezoną baigtų pralaimėjusi visas 20 rungtynių ir nepatektų į atkrintamąsias varžybas.

Rungtynių pirmoji pusė buvo kur kas palankesnė „Energijai–Geležiniam vilkui“. Įpusėju rungtynėms ši ekipa turėjo keturių įvarčių pranašumą. Situacija ėmė keistis, kai pirmaujančiųjų vartus stojo ginti Albertas Grinevičius. 15-metis vartininkas pakeitė Maksimą Ponomarenką, tą patį, kuris sezoną pradėjo atstovaudamas Elektrėnų–Klaipėdos komandai, čempionatui baigiantis perbėgo į kitą to paties miesto klubą.

Antrajame kėlinyje „Energija hockey–Klaipėda“ sumažino skirtumą iki dviejų įvarčių. Nepaisant nesėkmingos trečiojo kėlinio pradžios, po kurios varžovai susigrąžino keturių įvarčių persvarą, energetikai ir jūrininkai rado jėgų per paskutines septynias minutes pelnyti tris įvarčius. Tačiau, norint iškovoti pirmąjį sezono tašką, to neužteko ir jiems teko kapituliuoti apmaudžiu skirtumu.

„Energijos hockey–Klaipėdos“ komandoje po du įvarčius į savo sąskaitas įsirašė Arnas Palšauskas ir Ilja Michalevičius, o Darius Verbickas, Timuras Muginovas ir Artiomas Suminas sezoną užbaigė pelnę po įvartį.

„Energija–Geležinis vilkas“ – „Energija hockey–Klaipėda“ 8:7 (3:1, 2:2, 3:4)

Įvarčiai: 6 min. E. Boroška (E–GV) – 1:0; 7 min. D. Kumeliauskas (E–GV) – 2:0;9 min. A. Palšauskas (EH–K) – 2:1; 20 min. H. Marcinkevičius (E–GV) – 3:1; 25 min. M. Briedys (E–GV) – 4:1; 29 min. N. Numavičius (E–GV) – 5:1; 35 min. A. Palšauskas (EH–K) – 5:2; 39 min. D. Verbickas (EH–K) – 5:3; 42 min. E. Rybakovas (E–GV) – 6:3; 51 min. I. Michalevičius (EH–K) – 6:4; 53 min. K. Kubilius (E–GV) – 7:4; 53 min. E. Rybakovas (E–GV) – 8:4; 54 min. T. Muginovas (EH–K) – 8:5; 56 min. A. Suminas (EH–K) – 8:6; 60 min. I. Michalevičius (EH–K) – 8:7.