2024 20 balandžio

Varėnos „Ūlai“ antrasis antausis per pusę mėnesio

Pergale Lietuvos vyrų 1-osios lygos rankinio pirmenybėse nudžiugino Klaipėdos „Telecom–Mėmelio“ ekipa, per dviejų savaičių laikotarpį antrą kartą nugalėjusi Varėnos „Ūla“.

Vasario 28-ąją uostamiesčio rankinio mėgėjai dzūkus Klaipėdoje paauklėjo 27:22, o šį sekmadienį pajūrio triumfavo ir Lietuvos grybų sostinėje – 23:19.

Per pirmąsias minutes kiek aktyvesni buvo varėniškiai, pabėgdavę į priekį 3:1, 5:3. Pelnę 4 įvarčius iš eilės, klaipėdiečiai persvėrė rezultatą savo naudai 7:5. Per likusi iki pertraukos laiką rezultato svyravimai priminė Žemaitijos kalvas.

„Mėmelio“ rankininkai, pasibaigus pirmajam kėliniui, turėjo dviejų įvarčių rezervą – 11:9.

Po to, kai dzūkai išlygino rezultatą – 12:12, uostamiesčio ekipa sukurpė atitrūkimo planą. Jis buvo įgyvendintas – 17:13, 18:14, 20:15. Pastarasis skirtumas ekipas skyrė likus žaisti kiek daugiau nė penkias minutes. Du įvarčius pasiekę „Ūlos“ rankininkai sušvelnino skirtumą, tačiau netrukus klaipėdiečiai atsakė tuo pačiu.