2021 27 rugsėjo

Klaipėdietis A. Petrakovas – jaunių čempionato auksinis berniukas

Elektrėnuose buvo išdalyti Lietuvos jaunių plaukimo su pelekais čempionato titulai. Klaipėdos „Gintaro“ sporto centro auklėtiniai, ugdomi Felicitos Vaitkutės ir Aleksandro Cvetkovo buvo aktyviausi trofėjų medžiotojai.

Individualiose rungtyse uostamiesčio ichtiandrai iškovojo 25 medalius – 9 aukso, 11 sidabro ir 5 bronzos.

Dar du aukso ir vieną bronzos žetoną (tiksliau – po keturis) klaipėdiečiai iškovojo estafečių rungtyse.

Akivaizdžių „gintariukų“ lyderiu buvo Aleksejus Petrakovas, čempionu tapęs penkis kartus – keturis sykius asmeniškai, vieną – su komandos nariais.

Daugkartinis čempionas buvo pirmas visose rungtyse, kuriose dalyvavo.

Po du aukso ir bronzos medalius bei vieną sidabro žetoną iškovojo tarp klaipėdiečių mergaičių sėkmingiausiai rungtyniavusi Kamilė Ragimovaitė.

Panašiais laimėjimais didžiuojasi Danius Kuprelis ir Alantė Vanagaitė. Abu jie pelnė po vieną aukso ir po tris sidabro medalius.

Nugalėtojo titulą dar iškovojo Tomas Bėrontas, buvęs greičiausias 200 m distancijoje su monopelekais.

Vicečempionų vardus ir sidabro medalius pelnė Mykolas Petrauskas (du), Osvaldas Anusevičius ir Emilija Dirdaitė.

Kartu vyko ir Lietuvos jaunimo čempionatas. Nemažai jaunių įsisuko ir į vyresnių varžovų daržą. Laukite tęsinio.

Jaunių rungčių nugalėtojai, prizininkai ir klaipėdiečių rezultatai

50 m SF

Mergaitės (11 dalyvių)

1. Sabina Žilinska (LVJC) – 20,98 sek.

2. Martyna Petraškaitė (Kauno „Virga LTU“) – 25,51 sek.

3. Liepa Lisauskaitė (LVJC) – 25,64 sek.

6. Emilija Dirdaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 27,29 sek.

9. Luknė Antanavičiutė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 29,80 sek.

10. Mėta Žilytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 30,64 sek.             

11. Goda Bulauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 33,32 sek.

Berniukai (9 dalyviai)

1. Aleksejus Petrakovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 19,20 sek.

2. Danius Kuprelis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 19,29 sek.

3. Ignas Reinsonas (LVJC) – 22,29 sek.

5. Donatas Draukšas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 24,70 sek.

6. Robertas Paleckis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 24,80 sek.

7. Alanas Solovejus (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 26,17 sek.

8. Nojus Slatkevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 26,75 sek.

9. Vilius Krylovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 27,80 sek.

50 m BF

Mergaitės (27 dalyvės)

1. Dagnė Maksimavičiūtė (VMSC) – 26,75 sek.

2. Kamilė Ragimovaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 26,98 sek.

3. Saulė Mikelevičiutė (VMSC) – 27,16 sek.

7. Odeta Nomgaudė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 28,02 sek.

18. Emilija Dirdaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 30,02             

20. Mėta Žilytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 30,39 sek.             

26. Goda Bulauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 33,74 sek.

Berniukai (25 dalyviai)

1. Danius Kuprelis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 22,83 sek.

2. Osvaldas Anusevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 23,45 sek.

3. Ernestas Krajauskas (VMSC) – 23,82 sek.

10. Donatas Piliutikas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 25,26 sek.

16. Alanas Solovejus (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 26,64 sek.

18. Donatas Draukšas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 27,02 sek.

19. Robertas Paleckis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 27,48 sek.

21. Nojus Slatkevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 28,67 sek.

22. Vincentas Ščėsna (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 29,13 sek.

23. Džiugas Sadauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 29,20 sek.

24. Vilius Krylovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 30,00 sek.

100 m SF

Mergaitės (7 dalyvės)

1. Sabina Žilinska (LVJC) – 46,23 sek.

2. Alantė Vanagaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 00,02 sek.

3. Liepa Lisauskaitė (LVJC) – 1 min. 02,10 sek.

5. Emilija Dirdaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 06,70 sek.

6. Luknė Antanavičiutė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 08,36 sek.

7. Mėta Žilytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 16,45 sek.

Berniukai (9 dalyviai)

1. Aleksejus Petrakovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 46,70 sek.

2. Danius Kuprelis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 48,40 sek.

3. Tomas Bėrontas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 50,16 sek.

4. Mykolas Petrauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 51,92 sek.

6. Robertas Paleckis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 56,36 sek.

8. Donatas Draukšas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 01,32 sek.

9. Nojus Slatkevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 04,18 sek.

200 m BF

Mergaitės (16 dalyvių)

1. Kamilė Ragimovaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 12,04 sek.

2. Saulė Mikelevičiutė (VMSC) – 2 min. 13,67 sek.

3. Dagnė Maksimavičiutė (VMSC) – 2 min. 14,73 sek.

13. Goda Bulauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 44,89 sek.

Berniukai (19 dalyvių)

1. Germanas Avdevičius (VMSC) – 2 min. 00,57 sek.

2. Vladislavas Tarmasevičius (VMSC) – 2 min. 00,60 sek.

3. Ignas Avgustinas (VMSC) – 2 min. 04,46 sek.

6. Donatas Piliutikas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 08,26 sek.

16. Alanas Solovejus (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 24,39 sek.

18. Vincentas Ščėsna (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 26,04 sek.

400 m SF

Mergaitės (3 dalyviai)

1. Alantė Vanagaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 5 min. 01,48 sek.

2. Emilija Dirdaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 5 min. 18,02 sek.

3. Kamilė Ragimovaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 5 min. 20,60 sek.

Berniukai (3 dalyviai)

1. Aleksejus Petrakovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 3 min. 58,39 sek.

2. Mykolas Petrauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 4 min. 25,80 sek.

3. Tomas Bėrontas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 4 min. 50,89 sek.

50m AP

Mergaitės (4 dalyvės)

1. Sabina Žilinska (LVJC) –19,32 sek.

2. Alantė Vanagaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 25,15 sek.

3. Kamilė Ragimovaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 26,16 sek.

4. Emilija Dirdaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 30,32 sek.

Berniukai (9 dalyviai)

1. Aleksejus Petrakovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 17,26 sek.

2. Danius Kuprelis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 17,29 sek.

3. Osvaldas Anusevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 19,36 sek.

4. Tomas Bėrontas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 20,82 sek.

8. Mykolas Petrauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 22,71 sek.

9. Donatas Draukšas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 24,23 sek.

100 m BF

Mergaitės (28 dalyvės)

1. Kamilė Ragimovaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 59,90 sek.

2. Dagnė Maksimavičiutė (VMSC) – 1 min. 00,82 sek.

3. Saulė Mikelevičiutė (VMSC) – 1 min. 01,17 sek.

14. Odeta Nomgaudė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 05,62 sek.

19. Luknė Antanavičiutė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 07,83 sek.

22. Goda Bulauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 16,26 sek.

Berniukai (20 dalyvių)

1. Vladislavas Tarmasevičius (VMSC) – 53,74 sek.

2. Ernestas Krajauskas (VMSC) – 53,79 sek.

3. Kajus Gumauskas (VMSC) – 53,86 sek.

4. Osvaldas Anusevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 54,00 sek.

9. Donatas Piliutikas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 57,39 sek.

12. Alanas Solovejus (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 00,08 sek.

18. Vincentas Ščėsna (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 03,45 sek.

19. Džiugas Sadauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 06,00 sek.

200 m SF

Mergaitės (6 dalyvės)

1. Sabina Žilinska (LVJC) – 1 min. 45,35 sek.             

2. Alantė Vanagaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 20,00 sek.

3. Liepa Lisauskaitė (LVJC) – 2 min. 22,64 sek.

5. Luknė Antanavičiutė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 30,16 sek.

6. Mėta Žilytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 34,36 sek.

Berniukai (8 dalyviai)

1. Tomas Bėrontas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 01,51sek.

2. Mykolas Petrauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 02,16 sek.

3. Jakubas Voinila (VMSC) – 2 min. 12,70 sek.

6. Robertas Paleckis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 19,03 sek.

7. Nojus Slatkevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 21,83 sek.

400 m BF

Mergaitės (12 dalyvių)

1. Rasa Veiverytė (Kauno „Virga LTU“) – 5 min. 29,58 sek.

2. Karolina Rodzytė (VMSC) – 5 min. 00,36 sek.

3. Agnesas Norkaitė (VMSC) – 5 min. 04,39 sek.

Klaipėdiečių nebuvo.

Berniukai (13 dalyvių)

1. Vladislavas Tarmasevičius (VMSC) – 4 min. 27,17 sek.

2. Germanas Avedvičius (VMSC) – 4 min. 41,89 sek.

3. Ernetas Krajauskas (VMSC) – 4 min. 45,76 sek.

4. Osvaldas Anusevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 4 min. 46,29 sek.

5. Donatas Piliutikas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 4 min. 50,20 sek.

13. Džiugas Sadauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 5 min. 16,94 sek.

Estafetė 4 po 50m BF

Mergaitės (5 komandos)

1. VMSC–1: Laura Bachovaitė, Karolina Rodzytė, Ieva Fleminaitė, Agnesa Norkaitė – 1 min. 52,20 sek.

2. Kauno „Virga LTU“: Martyna Petraškaitė, Rasa Veiverytė, Paulina Vasiliauskaitė, Augusta Chlomko – 1 min. 52,39 sek.

3. LVJC: Sabina Žilinska, Liepa Lisauskaitė, Gabija Gečaitė, Ūla Trušytė – 1 min. 56,80 sek.

5. Klaipėdos „Gintaro“ SC– 2: Luknė Antanavičiutė, Mėta Žilytė, Goda Bulauskaitė, Odeta Nomgaudė – 2 min. 02,51 sek.

Berniukai (6 komandos)

1. Klaipėdos „Gintaro“ SC–1: Osvaldas Anusevičius, Danius Kuprelis, Aleksejus Petrakovas, Donatas Piliutikas – 1 min. 35,23 sek.

2. VMSC–1: Ernestas Krajauskas, Ignas Avgustinas, Vladislavas Tarmasevičius, Kajus Gumauskas – 1 min. 37,30 sek.

3. VMSC–2: Germanas Avdevičius, Jakubas Voinila, Edgaras Kurpickis, Majus Miliauskas – 1 min. 41,29 sek.

5. Klaipėdos „Gintaro“ SC– 2: Tomas Bėrontas, Donatas Draukšas, Mykolas Petrauskas, Robertas Paleckis – 1 min. 47,89 sek.

Klaipėdos „Gintaro“ SC–3: Nojus Slatkevičius, Alanas Solovejus, Vincentas Ščėsna, Džiugas Sadauskas – komanda diskvalifikuota už starto taisyklių pažeidimą

Mišri estafetė 4 po 100 m SF (5 komandos)

1. Klaipėdos „Gintaro“ SC–2: Tomas Bėrontas, Kamilė Ragimovaitė, Osvaldas Anusevičius, Emilija Dirdaitė – 3 min. 49,86 sek.

2. LVJC-2: Pijus Petkus, Ūla Trušytė, Gabija Gečaitė, Ignas Reinsonas – 4 min. 15,89 sek.

3. Klaipėdos „Gintaro“ SC–3: Mykolas Petrauskas, Mėta Žilytė, Robertas Paleckis, Luknė Antanavičiūtė – 4 min. 19,67 sek.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *