„Okinavoje“ – Lietuvos techniškiausi karatė vaikai

cof_soft

Nuotoliniu būdu surengtame Lietuvos vaikų ir jaunučių kiokušin karatė kata rungties čempionate triumfavo Klaipėdos „Okinavos“ klubo auklėtiniai, iškovojo po 10 aukso ir  sidabro bei 5 bronzos medalius. Iš viso prizininkais tapo 25 „okinaviečiai“.

Antrą vietą pagal čempionų titulus užėmusio Anykščių „Tako“ jaunieji sportininkai aukso žetonų iškovojo perpus mažiau. Skaičiuojant visus medalius, antri buvo Kauno „Stoiko“ nariai. Jų medalių maiše 10 trijų spalvų žetonai.

Didžiausias Klaipėdos ir Vakarų Lietuvos klubas „Shodan“ ignoravo šias varžybas. Užtat dalyvauti neatsisakė uostamiestyje atgimstantis „Galaktikos A“ klubas. Keturi naujos trenerės Olesios Raševos auklėtiniai pelnė medalius – po du sidabro ir bronzos. Šios sėkmės kilstelėjo komandą į 11-ą vietą tarp 15 dalyvavusiųjų.

Lietuvos technikos demonstravimo čempionais tapę „Okinavos“ nariai: Artas Rapalis, Gintautas Saveika, Vytautas Sadauskas, Urtė Jonauskaitė, Elvina Barsteigaitė, Rugilė Taurinskaitė, Augustas Kazanavičius, Gustas Loda, Nojus Trukšanovas ir Paulius Zibalis.

Sidabro medalius iškovojo Elina Liaugaudaitė, Gediminas Saveika, Henrikas Toleikis, Kajus Žvaginis, Mantas Mauricas, Kajus Loda, Nojus Bundulas, Rasa Šeškauskaitė, Emilijus Stoncelis, Ignas Mažeika („Okinava“), Gordejus Vinogradovas ir Anastasija Šuravina („Galaktika A“).

Bronzos medalininkais tapo Viltė Valančauskaitė, Balys Balčiūnas, Urtė Kaniavaitė, Danas Ramonas, Tauras Aidukas („Okinava“), Andrejus Pocelujevas, Alisija Davidson („Galaktika A“).

„Okinavos“ prezidentė ir mokytoja Diana Mačiūtė džiaugėsi, jog šiuo sudėtingu laikotarpiu auklėtiniai sportuoja, yra motyvuoti ir rodo puikius rezultatus.