„Briedžiai“ sezoną baigė 13 pralaimėjimų košmaru

Uostamiesčio LCC TU krepšininkai baigė Regionų krepšinio lygos A diviziono čempionatą, su kuriuo po paskutinių rungtynių tuo pačiu ir atsisveikino.

Užėmę priešpaskutinę – 15-ą vietą, klaipėdiečiai rudenį sezoną pradės žemesnio lygio B divizione.

Penktadienio rungtynės laikinojoje sostinėje su Kauno r. „Omega“, pajūrio studentams neturėjo reikšmės. Klaipėdiečiai galėjo pasistengti nebent dėl garbės, ir siekio pergale baigti vargo kelionę.

Rungtynėms prasidėjus „briedžiai“ šauniai kovojo. Jie jau pirmajame kėlinyje pabėgo į priekiu dviženkliu skirtumu – 20:10.

Pasaulio čempionato bronzos medalininko, du kart Lietuvos čempiono, buvusio Kauno „Žalgirio“ krepšininko Tado Klimavičiaus vedina „Omega“ pradėjo vytis svečius. Iki pirmojo kėlinio pabaigos šeimininkai ištirpdė skirtumą iki 20:24.

Antrajame kėlinyje tęsėsi gaudynės – „briedžiai“ nutoldavo, „omegos“ priartėdavo. Tačiau iki didžiosios pertraukos Kauno rajono krepšininkams, nors buvo priartėję iki 25:28, nepavyko įgyvendinti savo plano. Negana to, klaipėdiečiai ilsėtis nuėjo pirmaudami 9 taškais – 39:30.

Vaizdas po pertraukos nesikeitė – svečiai visą laiką buvo priekyje. Nesėkmingai svečiams susiklostė paskutinė trečiojo kėlinio minutė, per kurią „Omega“ pelniusi 4 taškus, priartėjo iki 50:52.

Paskutinio ketvirčio pradžia virtu košmaru „briedžiams“. Šeimininkai pelnę 10 taškų iš eilės, nurūko į priekį 60:52.

Sunku buvo sustabdyti įsibėgėjusius „Omegos“ taikliarankius, kurie vėliau turėjo jau 13 taškų persvarą (70:57), kurią išsaugojo iki finalinės sirenos.

„Omega“ – LCC TU – 78:66 (20:24, 10:15, 20:13, 28:14).

LCC TU: Nikita Sokolovas – 13, Paulius Piktuižis, Filipas Radišičius – po 11, Domantas Zaboras – 9, Edgaras Zilys – 7, Glebas Kopancevas – 6, Wamulundi Simwinga – 5, Martynas Sabaliauskas – 4.