2024 24 spalio

Dar vienas triuškinamas debiutantų pralaimėjimas

Klaipėdos „Neptūno“ futbolininkai antrosiose rungtynėse iš eilės patyrė triuškinamą pralaimėjimą Lietuvos 1-osios lygos čempionate.

Antrajame ture debiutantus pamokė „Šiauliai“ 3:0, o priešvelykinį šeštadienį uostamiesčio vienuolikei penkis įvarčius įkrėtė į A lygą ketinę patekti „Jonavos“ žaidėjai – 5:1.

Pastarosios akistatos pradžia nieko blogo nežadėjo Kęstučio Ivaškevičiaus auklėtiniams. Anaiptol, jau 4-ąją min. kamuolys suspurdėjo jonaviečių vartų tinkle. Būdamas netoli vartų, taikliai spyrė Jonas Bičkus.

17-ąją min. šeimininkai, realizavę 11 m baudinį, išlygino rezultatą. Tai irgi nežadėjo tragedijos.

„Neptūnas“ kovojo, stengėsi, tačiau artėjant pertraukai subyrėjo gynyba. 36-ąją min. Arnas Spyčius persvėrė rezultatą, o 43-iąją Marius Ganusauskas padvigubino šeimininkų persvarą.

Po pertraukos bėdos neatsiraukė. 53-iąją min. tas pats M. Ganusauskas dar labiau padidino „Jonavos“ ekipos pranašumą.

Įgiję didelę persvarą Eisvino Utyros auklėtiniai sumažino apsukas. Kai atrodė, kad susitikimas baigsis šeimininkams pirmaujant trimis įvarčiais, į „Neptūno“ vartus buvo paskirtas dar vienas 11 m baudinys, kurį realizavo tas pats Džiugas Raudonius.

Po trijų turų 3 taškus turintys klaipėdiečiai yra aštuntoje vietoje tarp 14 komandų

„Jonava“ – „Neptūnas“ – 5:1 (3:1).

Įvarčiai: 4 min. Jonas Bičkus („Neptūnas“) – 0:1; 17 min. Džiugas Raudonius („Jonava“, iš 11 m) – 1:1; 36 min. Arnas Spyčius („Jonava“) – 2:1; 43 min. Marius Ganusauskas („Jonava“) – 3:1; 53 min. Marius Ganusauskas („Jonava“) – 4:1; 87 min. Džiugas Raudonius („Jonava“, iš 11 m) – 5:1.

„Neptūnas“: Matas Daškus (86 min. įspėtas), Erikas Vainoras (nuo 62 min. Tomas Gvazdinskas), Martynas Velyvis, Levas Sonas, Vladislavas Kučerovas (nuo 57 min. Tomas Jonušas), Denisas Matichinas (nuo 86 min. Laurynas Barsteika), Tautvydas Špiegis, Marius Papšys, Egidijus Dusevičius, Jonas Bičkus, Adomas Ankudinovas.