„Bangos“ dubleriai ir teisėjas aptalžė „Neptūną“ per paskutiniąsias minutes

Apmaudžiu pralaimėjimu savaitę baigė Klaipėdos „Neptūno“ futbolininkai. Uostamiesčio ekipa, 2:3 pralaimėjusi Gargždų „Bangos“ dubleriams, patyrė ketvirtą nesėkmę Lietuvos 1-osios lygos futbolo pirmenybėse.

Kęstučio Ivaškevičiaus auklėtiniai po Levo Sono (20 min.) ir Jono Bičkaus (70 min.) įvarčių du kartus pirmavo, tačiau neišsaugojo net lygiųjų.

Rungtynių eiga Gargžduose nežadėjo blogo rezultato. Atrėmę pirmąsias šeimininkų atakas, „Neptūno“ futbolininkai surengė reidą aikštės kraštu. Perdavus kamuolį į baudos aikštelę, L. Sonas nukreipė kamuolį į gargždiškių vartus. Klaipėdiečiai buvo priekyje kone valandą (įskaitant pertrauką).

Antrąjį kėlinį kiek aktyviau pradėjo šeimininkų komanda, tačiau iki antrojo kėlinio vidurio „Neptūno“ gynybinių įtvirtinimų pralaužti nepavyko. Apmaudus įvartis buvo užfiksuotas 64-ąją min. Po pakelto kampinio „Neptūno“ vartininkas Matas Daškus kartu su kamuoliu peržengė vartų liniją. Tačiau lygus rezultatas išsilaikė vos šešias minutes, kuomet buvęs gargždiškių komandos žaidėjas Jonas Bičkus tiksliu smūgiu galva vėl išvedė klaipėdiečius į priekį. Šeimininkų komanda dar labiau padidino spaudimą. 75-ąją min. po M. Daškaus atremto smūgio, Benas Anisas išlygino rezultatą – 2:2.

Likus žaisti apie septynias minutes už paskutinės vilties pražangą prieš save raudoną kortelę išvydo Martynas Velyvis, o baudos smūgį atlikęs Eduardas Jurjonas pasiuntė kamuolį į klaipėdiečių stačiakampį – 3:2.

Per likusį rungtynių pagrindinį laiką „Neptūno“ futbolininkams kelis kartus pavyko priartėti prie varžovų vartų, tačiau rezultato nepakeitė.

Skaičiuojant papildomą laiką, įtampa pasiekė kulminaciją. Kaistančias aistras teisėjas klaipėdietis Ernestas Kemėža ramino tik kortelėmis. Per papildomą laiką jis parodė net dvi raudonas korteles „Neptūno“ komandos techniniam personalui.

Dvi pergales turintys uostamiesčio futbolininkai užstrigo čempionato turnyrinės rikiuotės viduryje – užima 9-ąją vietą tarp 14 komandų.

Kitas rungtynes pajūrio vienuolikė žais tik gegužės 8 d. – Klaipėdoje su Kazlų Rūdos „Šilu“.

„Banga“ B – „Neptūnas“ – 3:2 (0:1).

Įvarčiai: 20 min. Levas Sonas („Neptūnas“) – 0:1; 64 min. Paulius Lotužys („Banga“ B) – 1:1; 70 min. Jonas Bičkus („Neptūnas“) – 1:2; 75 min. Benas Anisas („Banga“ B) – 2:2; 84 min. Eduardas Jurjonas („Banga“ B) – 3:2.

Įvykis: 83 min. Martynas Velyvis („Neptūnas“) – raudona kortelė.

„Neptūnas“: Matas Daškus, Erikas Vainoras, Martynas Velyvis (83 min. pašalintas), Levas Sonas (nuo 66 min. Aleksandras Fiodorovas), Vladislavas Kučerovas (nuo 46 min. Tomas Jonušas), Denisas Matichinas (nuo 77 min. Erlandas Seselskis), Tautvydas Špiegis (37 min. įspėtas, nuo 72 min. Laurynas Barsteika), Egidijus Dusevičius, Jonas Bičkus (58 min. įspėtas), Adomas Ankudinovas (51 min. įspėtas), Jonas Latakas (90+4 min. įspėtas).