Auksas sužibo M. Normantui ir T. Jurginui

Lietuvos jaunučių iki 15 metų laisvųjų imtynių čempionate, vykusiame Kelmėje, auksą iškovojo klaipėdiečiai Matas Normantas ir Timuras Jurginas.

Ypač įspūdingai svorio iki 34 kg grupėje triumfavo M. Normantas. Jis, panaudojęs kojų kryžminio suktuko veiksmą, penkis kartus (po 2 taškus) persuko raseiniškį Karolį Ruibį ir kovą laimėjo per 43 sekundes.

T. Jurginas buvo neįveikiamas tarp iki 48 kg sveriančių jaunųjų atletų. Pastarosios svorio grupės finalas buvo klaipėdietiškas. T. Jurginas lemiamoje kovojeant menčių patiesė komandos draugą Janą Stanių.

Svarbiausių susitikimų nelaimėjo ir sidabro medaliai pasidabino dar trys „Viesulo“ sporto centro auklėtiniai.

Martynas Pliakus (iki 57 kg) finale 4:7 nusileido vilniečiui Olegui Kniševskiui, Justas Beržonskis (iki 62 kg) – 9:12 kitam sostinės atstovui Edvinui Usinovičiui, o Germanas Malyševas (iki 85 kg) finalinėje akistatoje su šeimininku Roku Miliausku pralaimėjo 4:13.

Į Klaipėdą parvežtas ir vienas bronzos žetonas. Jį svorio iki 75 kg grupėje iškovojo Mindaugas Paulauskas.

Uostamiesčiui Kelmėje atstovavo 15 sportininkų, ugdomų trenerių Andrejaus Iljino, Vytauto Baltuonio ir Olego Voitechovskio.

Tarp komandų jie užėmė antrąją vietą. Geriau sekėsi vilniečiams ir kelmiškiams.