Įspūdinga: aštuoni čempionai, du vicečempionai ir trys bronzos medalininkai

Šiauliuose vykusiame Lietuvos vaikų iki 11 metų laisvųjų imtynių čempionate uostamiesčio mažieji atletai užėmė pirmą vietą tarp komandų.

Čempionais tapo net aštuoni tvirtuoliai: Danilas Šumichinas (iki 26 kg), Ilja Jakovlevas (iki 32 kg), Markas Iljinas (iki 35 kg), Denas Uoka (iki 38 kg), Romanas Rodinas (iki 47 kg), Dmitrijus Maikovas (iki 50 kg), Danielius Platakis  (iki 58 kg) ir Klajus Smolskas (iki 62 kg).

Pergalingo žingsnio finale neįstengė žengti ir sidabro medalius iškovojo du klaipėdiečiai – Elijus Petrovas (iki 38 kg) ir Arnas Zbormirskis (iki 44 kg).

Su bronzos žetonais iš Saulės miesto grįžo trys trenerių Andrejaus Iljino ir Vytauto Baltuonio auklėtiniai – Jonas Narmontas (iki 29 kg), Armandas Kairys (ik 32 kg) ir Renaldas Tutlys (iki 44 kg).