2021 25 spalio

Antrą dieną vaikinai kovojo, o merginos šypsojosi?

Alytuje dvi dienas vykusiame Lietuvos jaunimo ir jaunių plaukimo čempionate varžėsi merginos iki 17-os, vaikinai – iki 18 metų.

Savo medalius dalijosi ir jauniai – 16-mečiai ir 15-metės.

Dzūkijos sostinė buvo dosni klaipėdiečiams. Pirmą dieną pajūrio sportininkai laimėjo po 3 aukso ir sidabro bei 5 bronzos medalius.

Panašiu laimikiu uostamiesčio atstovai džiaugėsi ir kitądien.

Rytinė dalis prasidėjo mūsų miesto plaukikų triumfu plaukiant 400 m kompleksiniu būdu. Jaunimo čempiono vardą iškovojo asmeninį rekordą pasiekęs Nojus Skirutis – 4 min. 34,08 sek. (buvo 4 min. 35,44 sek.), bronzos žetonu pasidabino Martinas Tretjakas – 4 min. 45,54 sek.

Greitai 200 m krūtine plaukęs (2 min. 26,97 sek.) Karolis Olišauskas vieno starto metu „nukirto“ du medalius. Šis rezultatas klaipėdiečiui garantavo jaunimo pirmenybėse trečiąją vietą, o jaunių varžybose – nugalėtojo titulą.

Dar pajūrio 16-mečiai vyrukai visus varžovus į šešėlį pasiuntė plaukdami 200 m nugara. Visa prizininkų pakyla buvo klaipėdietiška: Daniilas Žučkovas (2 min. 11,41 sek.), Evaldas Babakinas (2 min. 12,36 sek.) ir Antanas Ežerskis (2 min. 17,59 sek.).

Vicečempionų titulais dar nudžiugino: jaunimo pirmenybėse – Edvinas Česnakas (100 m laisv. st. – 52,05 sek.) ir Nojus Skirutis (100 m laisv. st. – 4 min. 12,42 sek.), jaunučių – Daniilas Žučkovas (100 m laisv. st. – 53,43 sek.).

Bronzos medalį jaunimo grupėje dar nustvėrė Danielis Kvederis, 200 m nugara nuskriejęs per 2 min. 08,53 sek., jaunučių varžybose.

O ką Klaipėdos merginos. Ogi nieko. Pirmą dieną vicečempione tapo Aistė Slatkevičiūtė, o antrą nė vienai pajūrio undinei nepavyko patekti ant prizininkių pakylos.

Tad iš Alytaus uostamiesčio sportininkai pervežė šešis aukso, septynis sidabro ir devynis bronzos medalius.

Geriausių jaunimo čempionato vaikinų trejetuke pirmąsias dvi vietas užėmė klaipėdiečiai E. Česnakas (2097 taškai) ir N. Skirutis (2057).

Ir geriausiu Lietuvos jaunių plaukiku tapo pajūrio atstovas –  D. Žučkovas (1971).

Antrosios dienos klaipėdiečių užimtos vietos ir rezultatai

400 m kompl. būdu

18-mečiai vaikinai (11 dalyvių)

1. Nojus Skirutis (Klaipėda) – 4 min. 34,08 sek.

3. Martinas Tretjakas (Klaipėda) – 4 min. 45,54 sek.

7. Gytis Čepulis (Klaipėda) – 5 min. 05,79 sek.

8. Antanas Ežerskis (Klaipėda) – 5 min. 11,61 sek.

9. Jonas Knašas (Klaipėda) – 5 min. 12,82 sek.

—————————————————————————————————-

16-mečiai vaikinai (8 dalyviai)

4. Gytis Čepulis (Klaipėda) – 5 min. 05,79 sek.

5. Antanas Ežerskis (Klaipėda) – 5 min. 11,61 sek.

6. Jonas Knašas (Klaipėda) – 5 min. 12,82 sek.

—————————————————————————————————-

100 m laisvuoju stiliumi

17-metės merginos (84 dalyvės)

13. Saulė Cirtautaitė (Klaipėda) – 1 min. 02,08 sek. (atrankos varžybose – 1 min. 02,56 sek.; buvo 19-ta).

26. Aistė Slatkevičiūtė (Klaipėda) – 1 min. 03,16 sek.

34. Vaiva Sadauskaitė (Klaipėda) – 1 min. 03,51 sek.

50–51. Benita Kuzaitė (Klaipėda) – 1 min. 05,38 sek. (su Egle Mockaityte iš Šiaulių)

56. Aušrinė Bakutytė (Klaipėda) – 1 min. 05,99 sek.

58. Eleonora Poškaitė (Klaipėda) – 1 min. 06,23 sek.

59. Elina Prialgauskaitė (Klaipėda) – 1 min. 06,24 sek.

66. Beatričė Piščikaitė (Klaipėda) – 1 min. 06,82 sek.

68. Gabrielė Šemetaitė (Klaipėda) – 1 min. 06,86 sek.

75. Alina Tolstova (Klaipėda) – 1 min. 08,61 sek.

82. Julija Kostina (Klaipėda) – 1 min. 10,85 sek.

—————————————————————————————————-

15-metės merginos (64 dalyvės)

23. Vaiva Sadauskaitė (Klaipėda) – 1 min. 03,51 sek.

36–37. Benita Kuzaitė (Klaipėda) – 1 min. 05,38 sek. (su Egle Mockaityte iš Šiaulių)

42. Aušrinė Bakutytė (Klaipėda) – 1 min. 05,99 sek.

44. Eleonora Poškaitė (Klaipėda) – 1 min. 06,23 sek.

45. Elina Prialgauskaitė (Klaipėda) – 1 min. 06,24 sek.

51. Beatričė Piščikaitė (Klaipėda) – 1 min. 06,82 sek.

55. Alina Tolstova (Klaipėda) – 1 min. 08,61 sek.

62. Julija Kostina (Klaipėda) – 1 min. 10,85 sek.

—————————————————————————————————-

18-mečiai vaikinai (121 dalyvis)

2. Edvinas Česnakas (Klaipėda) – 52,05 sek. (atrankos varžybose – 52,53 sek.; buvo 2-as).

4. Martinas Tretjakas (Klaipėda) – 53,06 sek. (finale neplaukė)

5. Daniilas Žučkovas (Klaipėda) – 53,48 sek. (atrankos varžybose – 53,43 sek.; buvo 6-as).

17. Evaldas Babakinas (Klaipėda) – 55,46 sek.

27. Jonas Jokšas (Klaipėda) – 56,31 sek.

37–38.  Maksimas Pavlovičius (Klaipėda) – 57,33 sek. (su Viliumi Matjošaičiu iš Kauno)

64. Daniilas Kononenka (Klaipėda) – 59,16 sek.

67. Marijus Budvytas (Klaipėda) – 59,29 sek.

70. Jonas Skučas (Klaipėda) – 59,43 sek.

72. Mantas Vaitkus (Klaipėda) – 59,62 sek.

73. Edgaras Ronskis (Klaipėda) – 59,73 sek.

75. Ronaldas Ambrizas (Klaipėda) – 59,79 sek.

81. Audrius Barbšys (Klaipėda) – 1 min. 00,41 sek.

85. Petras Lučka (Klaipėda) – 1 min. 00,70 sek.

90–91. Giedrius Cirtautas (Klaipėda) – 1 min. 00,98 sek.

90–91. Liutauras Songaila (Klaipėda) – 1 min. 00,98 sek.

94. Feliksas Raišuotis (Klaipėda) – 1 min. 01,09 sek.

96. Ignas Skučas (Klaipėda) – 1 min. 01,29 sek.

98. Mantas Kaušpėdas (Klaipėda) – 1 min. 01,38 sek.

100. Valdas Sakalauskas (Klaipėda) – 1 min. 01,48 sek.

105. Paulius Drakšas (Klaipėda) – 1 min. 02,45 sek.

107. Deividas Bertašius (Klaipėda) – 1 min. 02,60 sek.

110. Domantas Songaila (Klaipėda) – 1 min. 03,01 sek.

114. Kipras Tubutis (Klaipėda) – 1 min. 03,50 sek.

—————————————————————————————————-

16-mečiai vaikinai (85 dalyviai)

2. Daniilas Žučkovas (Klaipėda) – 53,43 sek.

10. Evaldas Babakinas (Klaipėda) – 55,46 sek.

20.  Maksimas Pavlovičius (Klaipėda) – 57,33 sek.

37. Daniilas Kononenka (Klaipėda) – 59,16 sek.

41. Mantas Vaitkus (Klaipėda) – 59,62 sek.

42. Edgaras Ronskis (Klaipėda) – 59,73 sek.

43. Ronaldas Ambrizas (Klaipėda) – 59,79 sek.

49. Audrius Barbšys (Klaipėda) – 1 min. 00,41 sek.

53. Petras Lučka (Klaipėda) – 1 min. 00,70 sek.

56–57. Giedrius Cirtautas (Klaipėda) – 1 min. 00,98 sek.

56–57. Liutauras Songaila (Klaipėda) – 1 min. 00,98 sek.

62. Mantas Kaušpėdas (Klaipėda) – 1 min. 01,38 sek.

64. Valdas Sakalauskas (Klaipėda) – 1 min. 01,48 sek.

69. Paulius Drakšas (Klaipėda) – 1 min. 02,45 sek.

71. Deividas Bertašius (Klaipėda) – 1 min. 02,60 sek.

74. Domantas Songaila (Klaipėda) – 1 min. 03,01 sek.

78. Kipras Tubutis (Klaipėda) – 1 min. 03,50 sek.

—————————————————————————————————-

200 m krūtine

17-metės merginos (16 dalyvių)

5. Perla Žvingilaitė (Klaipėda) – 2 min. 47,08 sek. (atrankos varžybose – 2 min. 55,37 sek.; buvo 8-ta)

8. Jekaterina Dektiariova (Klaipėda) – 2 min. 53,99 sek. (atrankos varžybose – 2 min. 52,19 sek.; buvo 6-ta)

—————————————————————————————————-

15-metės merginos (13 dalyvių)

5. Jekaterina Dektiariova (Klaipėda) – 2 min. 52,19 sek.

7. Perla Žvingilaitė (Klaipėda) – 2 min. 55,37 sek.

—————————————————————————————————-

18-mečiai vaikinai (27 dalyviai)

3. Karolis Olišauskas (Klaipėda) – 2 min. 26,97 sek. (atrankos varžybose – 2 min. 29,59 sek.; buvo 2-as)

11. Lukas Daugintis (Klaipėda) – 2 min. 39,08 sek.

13. Astijus Davidonis (Klaipėda) – 2 min. 41,80 sek.

17. Eimantas Anglickas (Klaipėda) – 2 min. 43,01 sek.

22. Artemijus Masliučenka (Klaipėda) – 2 min. 53,16 sek.

—————————————————————————————————-

16-mečiai vaikinai (18 dalyvių)

1. Karolis Olišauskas (Klaipėda) – 2 min. 29,59 sek.

6. Lukas Daugintis (Klaipėda) – 2 min. 39,08 sek.

7. Astijus Davidonis (Klaipėda) – 2 min. 41,80 sek.

11. Eimantas Anglickas (Klaipėda) – 2 min. 43,01 sek.

——————————————————————————————————

100 m peteliške

17-metės merginos (28 dalyvės)

24. Elina Prialgauskaitė (Klaipėda) – 1 min. 15,69 sek.

26. Beatričė Piščikaitė (Klaipėda) – 1 min. 17,02 sek.

28. Benita Kuzaitė (Klaipėda) – 1 min. 23,79 sek.

—————————————————————————————————-

15-metės merginos (21dalyvė)

17. Elina Prialgauskaitė (Klaipėda) – 1 min. 15,69 sek.

19. Beatričė Piščikaitė (Klaipėda) – 1 min. 17,02 sek.

21. Benita Kuzaitė (Klaipėda) – 1 min. 23,79 sek.

——————————————————————————————————

18-mečiai vaikinai (38 dalyviai)

4. Edvinas Česnakas (Klaipėda) – 58,33 sek.(atrankos varžybose; finale nedalyvavo)

24. Gytis Čepulis (Klaipėda) – 1 min. 05,04 sek.

31. Maksimas Pavlovičius (Klaipėda) – 1 min. 06,74 sek.

33. Domantas Songaila (Klaipėda) – 1 min. 10,15 sek.

34. Audrius Barbšys (Klaipėda) – 1 min. 10,39 sek.

37. Liutauras Songaila (Klaipėda) – 1 min. 12,11 sek.

—————————————————————————————————-

16-mečiai vaikinai (29 dalyviai)

15. Gytis Čepulis (Klaipėda) – 1 min. 05,04 sek.

22. Maksimas Pavlovičius (Klaipėda) – 1 min. 06,74 sek.

24. Domantas Songaila (Klaipėda) – 1 min. 10,15 sek.

25. Audrius Barbšys (Klaipėda) – 1 min. 10,39 sek.

28. Liutauras Songaila (Klaipėda) – 1 min. 12,11 sek.

————————————————————————————————–

200 m nugara

18-mečiai vaikinai (29 dalyviai)

3. Danielis Kvederis (Klaipėda) – 2 min. 08,53 sek. (atrankos varžybose – 2 min. 10,17 sek.; buvo 2-as)

5. Daniilas Žučkovas (Klaipėda) – 2 min. 10,74 sek. (atrankos varžybose – 2 min. 11,41 sek.; buvo 3-ias)

7. Evaldas Babakinas (Klaipėda) – 2 min. 11,72 sek. (atrankos varžybose – 2 min. 12,36 sek.; buvo 5-as)

8. Antanas Ežerskis (Klaipėda) – 2 min. 17,37 sek. (atrankos varžybose – 2 min. 17,59 sek.; buvo 8-as)

13. Mantas Kaušpėdas (Klaipėda) – 2 min. 24,75 sek.

22. Mantas Vaitkus (Klaipėda) – 2 min. 31,79 sek.

27. Ronaldas Ambrizas (Klaipėda) – 2 min. 38,78 sek.

29. Valdas Sakalauskas (Klaipėda) – 2 min. 42,03 sek.

—————————————————————————————————-

16-mečiai vaikinai (22 dalyviai)

1. Daniilas Žučkovas (Klaipėda) – 2 min. 11,41 sek.

2. Evaldas Babakinas (Klaipėda) – 2 min. 12,36 sek.

3. Antanas Ežerskis (Klaipėda) – 2 min. 17,59 sek.

8. Mantas Kaušpėdas (Klaipėda) – 2 min. 24,75 sek.

16. Mantas Vaitkus (Klaipėda) – 2 min. 31,79 sek.

20. Ronaldas Ambrizas (Klaipėda) – 2 min. 38,78 sek.

22. Valdas Sakalauskas (Klaipėda) – 2 min. 42,03 sek.

—————————————————————————————————-

400 m laisvuoju stiliumi

17-metės merginos (39 dalyvės)

20. Gabrielė Šemetaitė  (Klaipėda) – 5 min. 07,34 sek.

34. Jekaterina Dektiariova (Klaipėda) – 5 min. 24,86 sek.

37. Eleonora Poškaitė (Klaipėda) – 5 min. 33,35 sek.

38. Julija Kostina (Klaipėda) – 5 min. 35,03 sek.

39. Augustina Iljina (Klaipėda) – 5 min. 59,73 sek.

—————————————————————————————————-

15-metės merginos (31 dalyvė)

26. Jekaterina Dektiariova (Klaipėda) – 5 min. 24,86 sek.

29. Eleonora Poškaitė (Klaipėda) – 5 min. 33,35 sek.

30. Julija Kostina (Klaipėda) – 5 min. 35,03 sek.

31. Augustina Iljina (Klaipėda) – 5 min. 59,73 sek.

—————————————————————————————————-

18-mečiai vaikinai (48 dalyviai)

2. Nojus Skirutis (Klaipėda) – 4 min. 12,42 sek.

21. Gytis Čepulis (Klaipėda) – 4 min. 41,79 sek.

24. Marijus Budvytas (Klaipėda) – 4 min. 42,67 sek.

30. Edgaras Ronskis (Klaipėda) – 4 min. 50,54 sek.

38. Daniilas Kononenka (Klaipėda) – 4 min. 58,24 sek.

43. Deividas Bertašius (Klaipėda) – 5 min. 06,37 sek.

Giedrius Cirtautas (Klaipėda) – diskvalifikuotas (dėl starto taisyklės pažeidimo)

—————————————————————————————————-

16-mečiai vaikinai (32 dalyviai)

9. Gytis Čepulis (Klaipėda) – 4 min. 41,79 sek.

16. Edgaras Ronskis (Klaipėda) – 4 min. 50,54 sek.

23. Daniilas Kononenka (Klaipėda) – 4 min. 58,24 sek.

27. Deividas Bertašius (Klaipėda) – 5 min. 06,37 sek.

Giedrius Cirtautas (Klaipėda) – diskvalifikuotas (dėl starto taisyklės pažeidimo)

————————————————————————————————–

Mišri estafetė 4 po 100 m kompl. būdu (15 komandų)

4. Klaipėda–1 (Edvinas Česnakas, Danielis Kvederis, Saulė Cirtautaitė, Aistė Slatkevičiūtė) – 4 min. 11,40 sek.

8. Klaipėda–2 (Daniilas Žučkovas, Antanas Ežerskis, Perla Žvingilaitė, Vaiva Sadauskaitė) – 4 min. 24,65 sek.

12. Klaipėda–3 (Gytis Čepulis, Karolis Olišauskas, Beatričė Piščikaitė, Aušrinė Bakutytė) – 4 min. 31,31 sek.

13. Klaipėda–4 (Mantas Kaušpėdas, Maksimas Pavlovičius, Jekaterina Dektiariova, Benita Kuzaitė) – 4 min. 34,57 sek.

15. Klaipėda–5 (Marijus Budvytas, Jonas Skučas, Eleonora Poškaitė, Julija Kostina) – 4 min. 50,59 sek.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *