Moksleivių čempionate – „O! Klaipėdos“ komandų medaliai

Kaukinės miške, netoli Žiežmarių, dvi dienas vyko Lietuvos moksleivių orientavimosi sporto komandų čempionatas.

Ekipoms atstovavo po keturis sportininkus, vietas lėmė trijų geriausių orientacininkų rezultatai.

„O! Klaipėdos“ komandos trenerį Ričardą Tėvelį gimtadienio proga džiugino visi auklėtiniai.

Ant prizininkų pakylos kopė trys klaipėdiečių ketvertukai.

Geriausiai tarp pajūrio atstovų pasirodė mergaitės iki 14 metų – Skaistė Skripkauskaitė, Patricija Kalvaitytė, Beatričė Šimkutė ir Lineta Lūžytė. Jos pirmą dieną buvo antrosios, o kitą dieną – pirmosios. Tačiau pagal dviejų etapų sumą nugalėtojomis paskelbtos vilnietės, „O! Klaipėdos“ mergužėlėms atiteko vicečempionių titulai.

To paties amžiaus berniukams atiteko bronzos medaliai. Arnas Sausaitis, Oskaras Kalvaitis, Teodoras Gedminas ir Vasaris Juška pirmą dieną užėmė trečiąją vietą

Trečiąją vietą užėmė ir mergaitės iki 12 metų: Eglė Andrijauskaitė, Ugnė Barvydaitytė bei Urtė Markuščenko.

O to paties amžiaus berniukams iki prizininkų pakylos pristigo vieno-dviejų žingsnių. „O! Klaipėdos“ 1-oji ekipa (Matas Stankūnas, Matas Mikalajūnas, Eimantas Denisovas, Rokas Zubavičius) buvo ketvirta, o 2-oji komanda (Mantas Paulius, Dominykas Skripkauskas, Agnius Sobeckis, Vytenis Morkūnas) – penkta.

Aukštą ketvirtą vietą užėmė 16-metės klaipėdietės Silvija Kisieliūtė, Rusnė Baltrušaitytė, Rugilė Denisovaitė ir Eidvilė Tėvelytė.