2024 16 balandžio

Kviečia jubiliejinis – 10-asis paplūdimio futbolo turnyras

Metus pailsėjęs, į Klaipėdą grįžta tradicinis paplūdimio futbolo turnyras, kuris šiemet vyks jau dešimtą kartą. Šią vyriška sporto šventę pirmą sykį papuoš futbolininkės moterys, kurios sužais parodomąsias rungtynes.

Nuo 2011 metų Klaipėdos futbolo mėgėjų bendruomenės organizuojamas turnyras dėl „Švyturio“ taurės tik pernai neįvyko dėl COVID-19 pandemijos. Tad jubiliejaus sukakties minėjimą teko perkelti į šiuos metus.

Įprastoje vietoje – neįgaliųjų paplūdimio teritorijoje – turnyras vyks liepos 17 d., varžybų startas numatomas 10.30 val. Komandos iš pradžių rungtyniaus pogrupiuose, o geriausiai pasirodę čempionų titulo sieks atkrintamųjų varžybų principu.

Renginys žiūrovų akis džiugins iki pavakarės, organizatoriai kviečia žmones pasigėrėti ne tokia dažna proga Klaipėdoje pasimėgauti aukšto lygio paplūdimio futbolu.

Klaipėdos futbolo mėgėjų rengiamas turnyras jau lyginamas su šalies čempionatu ir netgi jį pralenkia pagal dalyvaujančių komandų skaičių. Dėl to šios varžybos puikiai žinomos miesto sporto bendruomenėje ir sutraukia daugybę žmonių.

Jau aišku, jog šiemet turnyras turės naują čempioną, mat pastarųjų dviejų varžybų nugalėtojai Kaliningrado „Baltyjsk“ futbolininkai dėl pandemijos apribojimų šiemet į Lietuvą atvykti negali.

Kol kas – iki liepos 12 dienos – dar vyksta komandų registracija, organizatoriai tikisi sulaukti tiek varžybų senbuvių, tiek naujokų.

Šįmet turnyrą paįvairins Jakų ir Marijampolės moterų futbolo komandų mūšis.

„Gal nedaug kas žino, tačiau mūsų regione moterys taip pat aktyviai žaidžia futbolą, dalyvauja varžybose ir pasiekia aukštų rezultatų. Jos mielai sutiko žaisti parodomąsias rungtynes ir pademonstruoti savo meistriškumą ant smėlio, – pastebėjo varžybų organizatorius Nerijus Genupskis. – Turnyro dieną kviečiame atvykti į paplūdimį ir išvysti tai savo akimis bei palaikyti futbolininkes ir futbolininkus.“

Dėl registracijos į turnyrą kreiptis: tel. +370 606 93622 arba el. paštu nerijusgenupskis@yahoo.com.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *