2024 21 liepos

A. Kancleris: „K. Jevstignejevas nuo mažens buvo gabus ledo rituliui“

„Kirilas Jevstignejevas – mūsų mokyklos deimantas“, – „Klaipėdos Baltijos“ ledo ritulio mokyklos vadovas Audrius Kancleris taip apibudino neseniai nugalėtoju pasaulio jaunių iki 18 metų čempionato IIA divizione tapusį auklėtinį.

Nuo 2017 m. Kanadoje gyvenantis ir šioje šalyje meistriškumą keliantis K. Jevstignejevas, buvo vienas geriausių žaidėjų Serbijoje vykusiame čempionate. Pagal rezultatyvumo statistiką jį aplenkė tik Serbijos atstovas Minja Ivanovičius. Klaipėdietis per penkerias rungtynes pelnė 5 įvarčius ir atliko 4 perdavimus, po kurių buvo pasiekti įvarčiai. Tiek pat įvarčių ir perdavimų taškų (9) surinkęs serbas pelnė vienu įvarčiu daugiau, tačiau atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Kirilas nuo pat pradžių, kai atėjo į ledo ritulio treniruotes, buvo gabus berniukas, – auklėtinį apibudino pirmasis treneris A. Kancleris. – Būdamas vos šešių metų jis, kartu su bendraamžiais Danieliumi Čečekovu, Dovydu Jukna, Klara Miuler, dalyvaudavo rytinėse treniruotėse, kurios „Akropolio“ pramogų centro ledo arenoje prasidėdavo 6 valandą. Po pusantros valandos trukusių treniruočių skubėdavo į mokyklą. Manau, kad tik dideliu darbu yra pasiekiami aukšti rezultatai, tokie, kokius pavyko pasiekti K. Jevstignejevui ir kitiems jaunuoliams.“

Pasak A. Kanclerio, nors K. Jevstignejevas ledo ritulininko karjerą tęsia už Atlanto, tačiau sportininkas ir jo šeima nuolat palaiko ryšius su treneriu.

„Kirilas ir toliau yra išlikęs kukliu, neužrietusiu nosies jaunuoliu, – pasidžiaugė „Klaipėdos Baltijos“ vadovas. – Susisiekiame, pabendraujame. Viskas su juo gerai. Užtat kuklumo būtų neprošal kitiems jaunuoliams, kurie po pirmųjų pergalių užmiršta, kas juos išmokino ledo ritulio abėcėlės“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *