2024 27 balandžio

Uostamiesčio derbis baigėsi „Neptūno“ krepšininkių pergale

Lietuvos moterų krepšinio čempionate sulaukta dviejų Klaipėdos komandų – LCC Tarptautinio universiteto ir „Neptūno“ – akistatos. Trečiasis šių penketukų derbis šį sezoną baigėsi trečia „Neptūno“ pergale 82:73.

Andros Gabalytės auklėtinėms tai buvo aštuntoji sėkmė po 13 susitikimų, o pergalės skonio dar nepajautusios studentės patyrė 13-ąją nesėkmę.

Rungtynes geriau pradėjo savo arenoje žaidusios LCC TU merginos, laimėjusios pirmąjį kėlinį 6 taškų pranašumą – 27:21. Tačiau antrajame ketvirtyje „Neptūno“ krepšininkės perėmė iniciatyvą ir laimėjo tarpsnį 16:3. Tai atlikusios, viešnios įgijo septynių taškų pranašumą – 41:34.

Prieš ilgąją pertrauką Viliaus Stanišausko kariaunai pavyko sugrąžinti intrigą – 41:42.

Pailsėjusios „Neptūno“ taikliarankės vėl pabėgo į priekį 65:59.

Sunku buvo tikėti, kad autsaiderės nustebins. Vedamos Ligitos Tamutytės, pelniusios 6 taškus iš eilės, „Neptūno“ žaidėjos įgijo 9 taškų persvarą 76:67, kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Agnė Černeckytė. Nė sekundės nesiilsėjusi „Neptūno“ kapitonė pelnė 24 taškus (8 dvitaškiai iš 10, 2 tritaškiai iš 8, 2 baudos iš 2), atkovojo 7 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

LCC TU – „Neptūnas“ 73:82 (27:21, 15:20, 17:24, 14:17).

LCC TU: V. Andrunavičiūtė – 27, R. Būgaitė – 18, V. Keburytė – 9, G. Drakšaitė – 8, A. Jurevičiūtė – 6, A. Kasnaravičiūtė – 3, E. Razgutė – 2.

„Neptūnas“: A. Černeckytė – 24, L. Tamutytė – 18, G. Paulauskaitė – 17, D. Donskichytė – 12, I. Mckenzie – 8, A. Kavtaradzė – 3.