2024 29 balandžio

Uostamiesčio krepšininkės pamokė „Kibirkšties“ dubleres

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkės, namie žaidusios be vyriausiojo trenerio Daliaus Ubarto, 79:45 pranoko Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ penketuką.

Andros Gabalytės vadovaujama uostamiesčio ekipa iškovojo penktą pergalę Lietuvos moterų krepšinio A diviziono čempionate.

Šeimininkės pirmajame kėlinyje pelniusios 10 „sausų“ taškų, pabėgo į priekį 17:7, o po dviejų kėlinių pajūrio taikliarankės buvo gerokai atsiplėšusios – 36:21.

Trečiajame kėlinyje „Neptūno“ atotrūkis pasiekė 27 taškus.

Nugalėtojoms Agnė Černeckytė pelnė 22 taškus. Ji pataikė 6 tritaškius iš 9, atkovojo 5 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Ligita Tamutytė prie pergalės prisidėjo 13 taškų, 14 atkovotų kamuolių bei 22 naudingumo balais.

„Neptūno“ komandoje debiutavusi Daiva Pabrėžaitė per 8 min. 35 sek. į krepšį nemetė.

Pergalę apkartino puolėjos Ionnos McKenzie trauma, patirta likus minutei iki susitikimo pabaigos.