2024 21 liepos

E.Šikšniūtės ir J.Jocytės COVID-19 testai buvo neigiami

Klaipėdietės Eglės Šikšniūtės (nuotr.), buvusios „knašiukės“ Justės Jocytės bei visų kitų Lietuvos rinktinės krepšininkių, Turkijoje žaisiančių Europos čempionato atrankos rungtynes su Serbijos komanda, COVID-19 testų rezultatai buvo neigiami.

Po atliktų testų, varžovių COVID-19 atsakymai taip pat buvo neigiami.

„Pirmi įspūdžiai tikrai neeiliniai, pirma patirtis patekus į vadinamą „burbulą“. Tikrai jaučiasi, kad turime tik viešbutį ir salę. Komanda atvažiavo tikrai nusiteikusi gerai, jaučiu, kad treniruotėse reikia šiek tiek ir stabdyti, nes noras didelis. Bet turime įvertinti tai, kad jos turi būti sveikos ir pasiruošusios „gyvenk arba mirk“ rungtynėms su Serbija. Labai teisinga energija, teisingas susikaupimas yra tai ko aš noriu ir tai ko reikia sėkmingoms rungtynėms“, – sakė Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyr. treneris Mantas Šernius.

Lietuvos moterų rinktinė rungtynes su Serbijos ekipa žais lapkričio 12 d., 17 val. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV6 televizija.

Lietuvės pirmose E grupės rungtynėse namuose 108:43 įveikė Albaniją, o išvykoje 51:74 turėjo pripažinti Turkijos ekipos pranašumą. Į finalinį Europos moterų krepšinio čempionato etapą pateks visų grupių nugalėtojos ir penkios geriausios komandos užėmusias antrąsias vietas grupėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *