Iš „Klaipėdos“ dviračių komandos į užsienį išvyko ir D.Masiulis

Denas Masiulis, keturis metus vilkėjęs „Klaipėdos“ dviračių komandos marškinėlius, karjerą tęs aukščiausiojo Prancūzijos diviziono komandoje „EC Saint-Etienne Loire“.

„Džiaugiuosi, kad patekau į patyrusią ir neblogų pasiekimų turinčią komandą. Gavau puikų šansą: jei gerai važiuosiu, turėsiu galimybę kilti aukščiau ir įsitvirtinti dviračių sporte. Svajojau patekti į komandą, važiuojančią „Trek“ dviračiais, – teigė D.Masiulis. – Nekantriai laukiu kitų metų. Žinoma, slėgs nemaža atsakomybė, bet tikiuosi, kad viskas bus gerai. Svarbiausia, kad visko negriautų koronavirusas“.

D.Masiulis, lapkričio 22-ąją švęsiantis 21-ąjį gimtadienį, į pirmąją komandos stovyklą Portugalijoje turėtų išvykti kitų metų sausio viduryje.

„EC Saint-Etienne Loire“ komandai 2003-2005 metais atstovavo Karolis Volungevičius. Beje, šioje Prancūzijos komandoje lenktyniavo Londono olimpinių žaidynių grupinių lenktynių čempionas kazachas Aleksandras Vinokurovas bei šiuo metu aukščiausiojo Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) diviziono (WT) komandoms atstovaujantys estai Tanelis Kangertas ir Mihkelis Raimas.

Pas trenerį Vladimirą Kolesnikovą pradėjęs užsiiminėti dviračių sportu, D.Masiulis šiemet Lietuvos čempionato grupinėse lenktynėse užėmė 5-ąją vietą, asmeninėse šalies pirmenybių lenktynėse jaunimo (iki 23 m.) grupėje pelnė bronzos medalį, laimėjo „Lietuvos plento taurės“ (LPT) lenktynes „Septyni keliai“, Panevėžio dviračių lenktynėse užėmė antrą vietą, o LPT lenktynėse „Molėtai – Ukmergė“ buvo trečias. D.Masiulis kartu su Justu Beniušiu gegužę karantino metu Lietuvoje įveikė visą „Giro d’Italia“ lenktynių kilometražą (3600 km).

Dviratininkas dėkingas „Klaipėdos“ komandai, kuriai jis atstovavo nuo 2017 metų. „Mums buvo suteikta daug galimybių, bet ne viską įrodėme. „Klaipėdos“ komandai, jos kūrėjams, liksime skolingi visą gyvenimą. Esame dėkingi visiems, kurie vienokiu ar kitokiu būdu prisidėjo prie „Klaipėdos“ komandos gyvavimo“, – pabrėžė jaunuolis.

Du „Klaipėdos“ komandai atstovavę dviratininkai Venantas Lašinis ir J.Beniušis neseniai pasirašė sutartis su Ukrainoje registruota UCI trečiojo diviziono komanda „Lviv ICPC“. Šios komandos bazė įsikūrusi Belgijoje.