2024 29 balandžio

Čempione tapo K.Klastaitytė, prizininkais – daug klaipėdiečių

Kėdainiuose sekmadienį vykusiame Lietuvos jaunių kiokušin karatė čempionate uostamiesčiui auksą iškovojo klaipėdietė Kornelija Klastaitytė.

„Shodan“ klubo narė svorio per 65 kg grupėje, kurioje buvo 3 dalyvės, įveikė komandos draugę kretingiškę Faustą Šerpetytę ir tauragiškę Gabiją Gruzdytę. Abiems varžovėms pralaimėjusi bronzos medaliu apdovanota F.Šerpetytė

Vicečempionų vardais galės didžiuotis klaipėdietė Urtė Urbonavičiūtė (iki 60 kg). Ji finale pralaimėjo kaunietei Neilai Danilevičiūtei, kuri prieš tai įveikė kitą „Shodan“ kovotoją Medą Balionytę.

Vaikinų svorio iki 80 kg grupė sidabrą iškovojo „šodanietis“ Robertas Šlima. Kretingiškis finale nusileido kauniečiui Gabrieliui Salygai. Bronza atiteko klaipėdiečiui Airidui Timinskui.

Dar keturi „Shodan“ karatė imperijos kariai užėmė trečiąsias vietas: Andrejus Bulbenkovas (iki 60 kg), Rokas Arlickas (iki 65 kg), Ralfas Bintakiesas (iki 70 kg) ir Denisas Sereckis (per 80 kg).

Vienintelis Klaipėdos „Okinavos“ komandos atstovas Matas Sasnauskas (iki 80 kg) patyrė pralaimėjimą pirmoje akistatoje ir iš čempionato grįžta tuščiomis.