2024 25 balandžio

„Neptūno“ jaunuoliai, paerzinę „Šiaulius“, pasitraukė iš taurės turnyro

Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pirmosiose rungtynėse staigmeną pateikusiems Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkams, jos nepavyko pakartoti atsakomosiose varžybose, kurios dėl COVID-19 buvo nukeltos net tris kartus.

Pirmame susitikime klaipėdiečiai įveikė aukštesnėje lygoje rungtyniaujančius „Šiaulius“ 87:82, tačiau Saulės mieste Nacionalinės krepšinio lygos vidutiniokai sulaukė didesnio atpildo – 79:65.

Antano Sireikos kariauna nuo pirmųjų minučių bandė nurūkti į priekį ir ramiai baigti susitikimą. Tačiau „Neptūno“ jaunimėlis, kai kuriems varžovams tinkantis į sūnūs, nenorėjo su tuo sutikti. Po 10 min. Lietuvos krepšinio lygos senbuviai pirmavo vos 22:19.

Antrajame kėlinyje „Neptūno“ dubleriai buvo net išsiveržę į priekį 29:27, tačiau greitai persvarą išbarstė. O pralaimėję tarpsnį 2:14, jie atsidūrė sunkioje padėtyje – 31:41.

Tačiau charakterį rodę jaunieji klaipėdiečiai nė nesirengė kapituliuoti. Simono Serapino auklėtiniai, kur buvę nebuvę, žiūrėk, jau vėl lipo šiauliečiams ant kulnų. Po paskutinės trečiojo kėlinio atakos šeimininkams pavyko dar kartą pasiekti dviženklę persvarą.

„Neptūno“ jaunimas paskutiniame kėlinyje, vis tik pristigo jėgų vytis į priekį pabėgusių varžovų.

Susitikimas baigėsi taip, kaip realiai ir turėjo baigtis – laimėjo pajėgesnė komanda, o „Neptūnas-Akvaservis“ galės skirti dėmesį savo tikrajam frontui – Nacionalinei krepšinio lygai.

Šiaulių „Šiauliai“ – Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ – 79:65 (22:19,21:16, 18:16, 18:14; pirmosios rungtynės – 82:87).

„Neptūnas-Akvaservis“: D.Romančenka – 14, G.Leščiauskas, N.Mineikis – po 9,  G.Mažeika, A.Sidarevičius, M.Vaitkus – po 8, J.Maceikis – 4, K.Keinys – 3, P.Piekus – 2.