Jaunučių čempionate savas baseinas klaipėdiečiams pagailėjo titulų

Lietuvos jaunučių iki 14 metų plaukimo čempionato pirmoji diena klaipėdiečiams buvo negailestinga – pajūrio sportininkai neiškovojo nė vieno medalio.

Geriausiai rungtyniavę Klaipėdos „Gintaro“ sporto centro plaukikai finaluose užėmė ne aukštesnes, nei penktąsias vietas.

Šią poziciją užėmė Perla Žvingilaitė, 200 m krūtine distancijoje sugaišusi 2 min. 52,29 sek.

Tos pačios rungties berniukų finale dalyvavo du „gintariukai“. Lukas Daugintis irgi buvo penktas – 2 min. 43,52 sek., o Liutauras Songaila – aštuntas – 2 min. 53,62 sek.

Ties penkta pozicija, lyg užkeikta, buvo nubrėžta linija ir per lemiamas berniukų 100 m peteliške varžybas. Jonas Knašas nepakilo į ketvirtą vietą – liko penktas – 1 min. 07,68 sek.

200 m nugara čempionato finale taip pat plaukė du „Gintaro“ sporto centro auklėtiniai.  Petras Lučka buvo 6-as – 2 min. 28,94 sek., Mantas Kaušpėdas – aštuntas  – 2 min. 35,29 sek.

Į 200 m kompleksiniu būdu rungties finalą patekęs J.Knašas nenudžiugino bent ketvirta vieta. Sugaišęs distancijoje 2 min. 29,62 sek., klaipėdietis liko septintas.

Dieną palydėjo estafetės 4 po 100 m kompleksiniu būdu. „Gintaro“ mergaičių pirmasis ketvertukas – Greta Bukauskaitė, Eleonora Poškaitė, P.Žvingilaitė, Agnė  Radzevičiūtė – 5 min. 07,85 sek., buvo šeštas tarp 12 ekipų.

Antroji „Gintaro“ komanda, kurią sudarė Kamilė Eitavičiūtė, Julija Kostina, Marija Knašaitė ir Rugilė Grabytė, užėmė aštuntą vietą – 5 min. 30,17 sek.

Tokioje pat berniukų estafetei klaipėdiečiai suformavo net keturis ketvertukus. Uostamiesčio pajėgiausi plaukikai P.Lučka, J.Knašas, L.Daugintis ir Edgaras Ronskis buvo penkti – 4 min. 31,94 sek.

Į antrą ekipą suburti M. Kaušpėdas, Arnas Stapura, Eimantas Anglickas ir Daniilas Kononenka užėmė septintą vietą tarp 15 ketvertukų – 4 min. 45,34 sek.

„Gintaro-3“ plaukikai – Ronaldas Ambrizas, Audrius Barbšys, Giedrius Cirtautas ir Paulius Drakšas – buvo vienuolikti – 4 min. 52,14 sek.

Šalia komandos draugų buvo 12-ą vietą užėmę ketvirtosios komandos nariai – Motiejus Zubė, Liutauras Songaila, Herkus Andronatij ir Deividas Bertašius – 4 min. 53,15 sek.

Šeštadienį tęsis šalies vaikų ir jaunučių plaukimo čempionatai.