2024 27 liepos

Po ilgos pertraukos – maloni pergalė Ukmergėje

Daugiau nei mėnesį nežaidę LLC TU penketukas pergale atnaujino savo pasirodymą Regioninės krepšinio lygos A diviziono čempionatą.

Uostamiesčio aukštosios mokyklos taikliarankiai Ukmergėje 81:67 įveikė „Olimpo“ penketuką.

Susitikimą geriau pradėjo šeimininkai. Kai svečiai sustygavo žaidimą, situacija ėmė keistis klaipėdiečių naudai. Kone lemiamos paskutinės antrojo ketvirčio minutės, per kurias pelnę 8 „sausus“ taškus, uostamiesčio studentai ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė jį savo naudai.

Trečiajame kėlinyje „briedžiai“ iš pajūrio buvo atitrūkę net 11 taškų, tačiau baigiantis kėliniui iššvaistė persvarą, kuri buvo sumažėjusi iki 5 taškų.

Kas laimės, abejonių neliko prasidėjus paskutiniam ketvirčiui. Mariaus Tamolio auklėtiniai pabėgo į pabėgo į priekį solidžiu skirtumu ir ramiai baigė susitikimą.

Jau šeštadienį LCC TU savo salėje priims Prienų „CBet-KKSC“ komandą.