„Lūšis“ nukauta po 50 min. medžioklės

Nacionalinės krepšinio lygos čempionate penktą sėkmę iš eilės iškovojo Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“.

Be pergalių sezone žaidžiančią Šilalės „Lūšį“ uostamiesčio krepšininkai Rietave patiesė po dviejų pratęsimų, patys buvę ant bedugnės krašto – 82:79.

Tai – dramatiškiausios šio sezono klaipėdiečių varžybos lygoje.

18 taškų nugalėtojams pelnė ir likus 1 sek. abi baudas pataikė, kurios išgelbėjo ekipą nuo pralaimėjimo – Matas Vaitkus, 15 – Gediminas Leščiauskas, 14 – Nojus Mineikis.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes klaipėdiečiai turėjo 6 taškų pranašumą, tačiau Šilalės komanda sugebėjo išlyginti rezultatą. Paskutinės atakos metu M.Vaitkaus tolimas metimas nepasiekė tikslo ir po keturių kėlinių rezultatas buvo lygus  64:64

Pratesime likus žaisti 20 sek. „Lūšis“ pirmavo 4 taškais. Kitos atakos  metu M.Vaitkus realizavo dvi baudas metimus. Netrukus jis perėmė kamuolį ir išprovokavo, kad varžovai prasižengtų. O buvo likę kiek daugiau nei viena sekundė. Gynėjo ranka nesudrebėjo – 70:70, ir pasiuntė abi ekipas žaisti dar vienas papildomas penkias minutes.

Antrajame pratesime  „Neptūnas-Akvaservis“ įgijo 4 taškų pranašumą, vėliau Lukas Kreišmontas neklydo mesdamas nuo baudų metimo linijos ir finalinė sirena skėlbė pajūrio ekipos pergalę.

Pradėję NKL čempionatą keturiais pralaimėjimais, „Neptūno“ dubleriai iš 15 komandų rikiuotės galo pakilo į septintą vietą.

„Lūšis“ –  „Neptūnas-Akvaservis“ – 79:82 (19:18, 11:17, 19:16; 15:13, 6:6, 9:12).

„Neptūnas-Akvaservis“: M.Vaitkus – 18, G.Leščiauskas – 15, N.Mineikis – 14, D.Romančenka – 13, L.Kreišmontas – 10, K.Keinys – 6.