2021 28 rugsėjo

„Gintaro“ baseine medalius po vandeniu medžiojo ichtiandrai

Klaipėdoje vykusiame Lietuvos jaunučių (15-mečių ir jaunesnių) povandeninio plaukimo čempionate medalius ir titulus dalijosi trijų komandų – uostamiesčio „Gintaro“, Lietuvos vaikų ir jaunimo (LVJSC) bei Vilniaus sporto centrų (VSC) povandenininkai.

Visi jie iškovojo bemaž po lygiai aukso medalių – klaipėdiečiai ir LVJSC sportininkai – po 7, vilniečiai – 6.

O skaičiuojant kitų spalvų medalius Felicitos Vaitkutės ir Aleksandro Cvetkovo auklėtiniai akivaizdžiai pranoko varžovus. Jie iškovojo 22 sidabro ir bronzos žetonus, sostinės sportininkai – 13, o LVJSC atstovai – 2.

Tarp „gintariukų“ geriau sekėsi berniukams, rungtyniavusiems tradiciniais (mono) pelekais. Danis Kuprelis, Janas Jakubovskis ir Aleksejus Petrakovas trofėjų kolekcijas, kiekvienas iš jų papildė trimis aukso medaliais. D. Kuprelis dar iškovojo tris sidabro žetonus, J. Jakubovskis – du, V. Petrakovas – vieną.

Pajūrio undinėms aukso nepavyko nustverti – greitesnės buvo viešnios. Geriausiai tarp mūsiškių pasirodžiusi Alantė Vanagaitė keturis kartus tapo vicečempione, du sykius buvo trečia. Po kelis sidabro ir bronzos žetonus iškovojo Kamilė Ragimovaitė, Emilija Dirdaitė, Luknė Antanavičiūtė.

Iš viso ichtiandrų suvažiavime medaliais buvo apdovanoti 14 klaipėdiečių.

Rungčių nugalėtojai, prizininkai ir klaipėdiečių rezultatai

50 m plaukimas su BI pelekais

Mergaitės (19 dalyvių)

1. Sabina Žilinska (Lietuvos vaikų jaunimo centras) – 25,42 sek.

2. Agnesa Norkaitė (Vilniaus SC) – 27,49 sek.

3. Ieva Fleminaitė (Vilniaus SC) – 27,73 sek.

4. Simantė Bakevičiūtė (Klaipėdos plaukimo mokykla) – 28,60 sek.

5. Kamilė Ragimovaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 28,99 sek.

9. Alantė Vanagaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 30,89 sek.

10. Luknė Antanavičiūtė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 31,03 sek.

13. Emilija Dirdaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 32,88 sek.

14. Mėta Andrėja Paulauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 34,15 sek.

15. Gabrielė Smilgytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 35,12 sek.

16. Goda Bulauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 36,01 sek.

Berniukai (26)

1. Danis Kuprelis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 23,21 sek.

2. Kajus Gumauskas (Vilniaus SC) – 24,63 sek.

3. Ignas Avgustinas (Vilniaus SC) – 24,89 sek.

4. Osvaldas Anusevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 25,06 sek.

8. Donatas Piliutikas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 25,99 sek.

11. Vakaris Dapkūnas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 26,54 sek.

12. Alanas Solovejus (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 26,56 sek.

14. Džiugas Sadauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 27,49 sek.

16. Danielius Vasiljevas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 28,35 sek.

18. Matas Petrauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 28,47 sek.

19. Nojus Slatkevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 29,09 sek.

21. Vilius Krylovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 30,54 sek.

22. Vincentas Ščėsna (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 31,39 sek.

23. Aleksandras Lipejevas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 31,44 sek.

24. Uljanas Artamonovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 32,21 sek.

25. Dominykas Polovcevas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 32,46 sek.

100 m plaukimas su BI pelekais

Mergaitės (13)

1. Agnesa Norkaitė (Vilniaus SC) – 1 min. 01,11 sek.

2. Ieva Fleminaitė (Vilniaus SC) – 1 min. 04,40 sek.

3. Kamilė Ragimovaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 05,44 sek.

5. Simantė Bakevičiūtė (Klaipėdos PM) – 1 min. 07,60 sek.

9. Goda Bulauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 18,49 sek.

11. Mėta Andrėja Paulauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 20,64 sek.

Berniukai (20)

1. Germanas Avdevičius (Vilniaus SC) – 53,07 sek.

2. Ignas Avgustinas (Vilniaus SC) – 54,81 sek.

3. Osvaldas Anusevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 56,04 sek.

9. Donatas Piliutikas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 00,80 sek.

10. Džiugas Sadauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 01,66 sek.

12. Alanas Solovejus (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 03,19 sek.

14. Vilius Krylovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 07,83 sek.

16. Vincentas Ščėsna (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 08,93 sek.

17. Nojus Slatkevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 09,78 sek.

18. Uljanas Artamonovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 14,72 sek.

19. Dominykas Polovcevas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 14,77 sek.

20. Matas Petrauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 15,58 sek.

200 m plaukimas su BI pelekais

Mergaitės (11)

1. Agnesa Norkaitė (Vilniaus SC) – 2 min. 14,79 sek.

2. Kamilė Ragimovaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 23,77 sek.

3. Laura Bachovaitė (Vilniaus SC) – 2 min. 27,05 sek.

4. Simantė Bakevičiūtė (Klaipėdos PM) – 2 min. 34,65 sek.

10. Gabrielė Smilgytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 3 min. 08,43 sek.

11. Mėta Andrėja Paulauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 3 min. 09,63 sek.

Berniukai (16)

1. Germanas Avdevičius (Vilniaus SC) – 2 min. 00,99 sek.

2. Ignas Avgustinas (Vilniaus SC) – 2 min. 03,73 sek.

3. Osvaldas Anusevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 06,52 sek.

10. Robertas Paleckis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 21,65 sek.

11. Vincentas Ščėsna (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 24,06 sek.

14. Alanas Solovejus (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 30,63 sek.

15. Uljanas Artamonovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 37,19 sek.

16. Aleksandras Lipejevas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 38,35 sek.

400 m plaukimas su BI pelekais

Mergaitės (5 mergaitės)

1. Agnesa Norkaitė (Vilniaus SC) – 5 min. 05,33 sek.

2. Laura Bachovaitė (Vilniaus SC) – 5 min. 18,05 sek.

3. Alantė Vanagaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 5 min. 18,36 sek.

Berniukai (12)

1. Janas Jakubovskis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 4 min. 24,62 sek.

2. Germanas Avdevičius (Vilniaus SC) – 4 min. 25,95 sek.

3. Ignas Avgustinas (Vilniaus SC) – 4 min. 44,23 sek.

5. Osvaldas Anusevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 4 min. 57,01 sek.

9. Robertas Paleckis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 5 min. 10,21 sek.

12. Tomas Bėrontas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 5 min. 29,25 sek.

4 po 50 m plaukimo su BI pelekais mišri estafetė

Mišrios komandos (8)

1. Vilniaus SC-1 (Ieva Fleminaitė, Ignas Avgustinas, Agnesa Norkaitė, Kajus Gumauskas) – 1 min. 46,43 sek.

2. Klaipėdos „Gintaro“ SC-1 (Alantė Vanagaitė, Danis Kuprelis, Luknė Antanavičiūtė, Janas Jakubovskis) – 1 min. 46,93 sek.

3. Lietuvos VJC-1 (Sabina Žilinska, Ignas Reinsonas, Liepa Lisauskaitė, Pijus Petkus) – 1 min. 48,32 sek.

4. Klaipėdos „Gintaro“ SC-2 (Aleksejus Petrakovas, Emilija Dirdaitė, Kamilė Ragimovaitė, Osvaldas Anusevičius) – 1 min. 51,29 sek.

7. Klaipėdos „Gintaro“ SC-3 (Alanas Solovejus, Gabrielė Smilgytė, Goda Bulauskaitė, Robertas Paleckis) – 2 min. 03,23 sek.

50 m plaukimas su pelekais

Mergaitės (8)

1. Sabina Žilinska (Lietuvos VJC) – 22,13 sek.

2. Liepa Lisauskaitė (Lietuvos VJC) – 25,24 sek.

3. Alantė Vanagaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 27,58 sek.

5. Kamilė Ragimovaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 30,20 sek.

6. Luknė Antanavičiūtė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 30,66 sek.

8. Emilija Dirdaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 32,69 sek.

Berniukai (15)

1. Aleksejus Petrakovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 21,04 sek.

2. Danis Kuprelis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 21,07 sek.

3. Janas Jakubovskis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 21,69 sek.

6. Tomas Bėrontas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 24,58 sek.

7. Vakaris Dapkūnas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 24,62 sek.

8. Donatas Piliutikas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 24,93 sek.

9. Alanas Solovejus (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 27,66 sek.

10. Robertas Paleckis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 29,11 sek.

12. Vilius Krylovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 29,91 sek.

13. Nojus Slatkevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 30,74 sek.

14. Matas Petrauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 33,78 sek.

15. Dominykas Polovcevas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 35,92 sek.

100 m plaukimas su pelekais

Mergaitės (4)

1. Liepa Lisauskaitė (Lietuvos VJC) – 58,49 sek.

2. Emilija Dirdaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 11,46 sek.

3. Luknė Antanavičiūtė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 14,56 sek.

Berniukai (10)

1. Aleksejus Petrakovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 47,52 sek.

2. Danis Kuprelis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 50,70 sek.

3. Ignas Reinsonas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 54,79 sek.

4. Tomas Bėrontas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 57,61 sek.

6. Robertas Paleckis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 06,32 sek.

7. Nojus Slatkevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 10,97 sek.

9. Matas Petrauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 19,21 sek.

10. Dominykas Polovcevas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 19,79 sek.

200 m plaukimas su pelekais

Mergaitės (4)

1. Liepa Lisauskaitė (Lietuvos VJC) – 2 min. 19,72 sek.

2. Alantė Vanagaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 20,74 sek.

3. Emilija Dirdaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 49,16 sek.

4. Luknė Antanavičiūtė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 51,18 sek.

Berniukai (7)

1. Janas Jakubovskis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 50,70 sek.

2. Aleksejus Petrakovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 50,88 sek.

3. Vakaris Dapkūnas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 06,60 sek.

6. Tomas Bėrontas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 22,09 sek.

7. Vilius Krylovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 43,74 sek.

Estafetė 4 po 50 m plaukimas su pelekais

Mergaitės (3 komandos)

1. Lietuvos VJC (Sabina Žilinska, Gabija Gečaite, Liepa Lisauskaitė, Erika Martinonytė) – 1 min. 52,96 sek.

2. Klaipėdos „Gintaro“ SC (Alantė Vanagaitė, Kamilė Ragamovaitė, Emilija Dirdaitė, Luknė Antanavičiūtė) – 2 min. 01,82 sek.

3. Vilniaus SC (Ieva Fleminaitė, Laura Bachovaitė, Agnesa Norkaitė, Jogailė Grincevičiūtė) – 2 min. 02,14 sek.

Berniukai (4 komandos)

1. Klaipėdos „Gintaro“ SC-1 (Aleksejus Petrakovas, Danis Kuprelis, Janas Jakubovskis, Vakaris Dapkūnas) – 1 min. 26,76 sek.

2. Klaipėdos „Gintaro“ SC-2 (Tomas Bėrontas, Donatas Piliutikas, Robertas Paleckis, Alanas Solovejus) – 1 min. 48,33 sek.

3.Vilniaus SC (Ignas Avgustinas, Deividas Gaidamovičius, Majus Miliauskas, Kajus Gumauskas) – 1 min. 54,54 sek.

4. Klaipėdos „Gintaro“ SC-3 (Vilius Krylovas, Dominykas Polovcevas, Nojus Slatkevičius, Matas Petrauskas) – 2 min. 10,66 sek.

50 m nėrimas

Mergaitės (2)

1. Sabina Žilinska (Lietuvos VJC) – 20,40 sek.

2. Alantė Vanagaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 27.21

Berniukai (4)

1. Danis Kuprelis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 19,35 sek.

2. Janas Jakubovskis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 19,84 sek.

3. Aleksejus Petrakovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 20,42 sek.

4. Vakaris Dapkūnas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 24,73 sek.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *