Nutrūko „Neptūno-Akvaservis“ pergalių juosta

Uostamiesčio „Neptūno-Akvaservis“ taikliarankiai neįkibo į Nacionalinės krepšinio lygos čempionato lyderių – Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkų atlapus. Namie žaidę suvalkiečiai sustabdė lygoje įsibėgėjusios Simono Serapino karius – 86:62.

„Neptūno“ dubleriai patyrė pralaimėjimą po penkių iš eilės pergalių.

Šeimininkai atitrūko baigiantis pirmajam kėliniui, kai Kostas Jonuška pataikė du tritaškius iš eilės ir padidino „Sūduvos“ persvarą iki 8 taškų – 20:12.

Antrajame ketvirtyje favoritai susikrovė persvarą dvigubu skirtumu – 30:15, o prieš didžiąją pertrauką ir daugiau nei 20 taškų – 42:21.

Antroji rungtynių dalis tebuvo formalumas. „Sūduva“ didžiausią persvarą turėjo ketvirtajame kėlinyje, kuomet pirmavo 31 tašku – 86:55.

„Sūduva–Mantinga“ – „Neptūnas–Akvaservis“ – 86:62 (20:12, 27:14, 22:20, 17:16.).

„Neptūnas-Akvaservis“: M.Vaitkus – 17, G.Leščiauskas – 12, D.Romančenka – 10, A.Sidarevičius – 9, N.Mineikis – 8.