Lemiamam šturmui pajūrio krepšininkės nerado jėgų

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkės, namie 66:74 pralaimėjusios Kauno „Aisčių–LSMU“ komandai, patyrė ketvirtą nesėkmę Lietuvos moterų krepšinio čempionate.

Turnyrinės rikiuotės kaimynių susitikime galėjo viskas apsiversti kitaip. Paskutiniame kėlinyje Daliaus Ubarto auklėtinės net pirmavo 58:56. Tačiau netrukus vėl turėjo vytis kaunietes.

Likus žaisti pusketvirtos minutės, klaipėdietė Gintarė Paulauskaitė trimis baudų metimais sumažino atsilikimą iki minimumo – 63:64. Viltis išsigelbėti atvėsino kitoje atakoje Martynos Petrėnaitės pataikytas tritaškis. Brigita Sinickaitė vėliau dar labiau padidino viešnių persvarą – 69:63.

Dalia Donskichytė tritaškiu dar kartą priartino uostamiesčio penketuką prie varžovių – 66:69. Tašką rungtynėse padėjo B.Sinickaitė, pataikiusi iš vidutinio nuotolio – 66:71.

„Neptūną“ į priekį tempė 23 taškus surinkusi Agnė Černeckytė, 20 – Ligita Tamutytė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidusi M.Petrėnaitė per 36 minutes pelnė 24 taškus ir surinko 28 naudingumo balus.

Kaunietės, pasiekusios šeštą pergalę, įsitvirtino antroje vietoje, klaipėdietės – trečios – 4 pergalės.

„Neptūnas“ – „Aistės-LSMU“ – 66:74 (13:21, 17:15, 21:17, 15:21).

„Neptūnas“: A.Černeckytė – 23, L.Tamutytė – 20, I.McKenzie – 8, D.Paliulytė – 7, G.Paulauskaitė – 5, D.Donskichytė – 3.