2024 20 balandžio

Lyderės iki pertraukos mankštinosi, po pertraukos pradėjo žaisti

Iki pertraukos gana garbingai su Vilniaus „Kibirkštimi–MRU“ ekipa rungtyniavusios LCC TU krepšininkės, antroje rungtynių pusėje subyrėjo. Lietuvos moterų krepšinio pirmenybių lyderės šventė triuškinamą pergalę 91:33.

Pirmus du kėlinius vilnietės laimėjo 8 taškų skirtumais. Nepaisant  „kuklių“ persvarų, po 20 min. viešnių persvara jau tapo įtikinama.

Kuo toliau, tuo favoritės žaidė energingiau. Trečiajame ketvirtyje vilnietės dominavo lyg tarpklasinėse varžybose žaidusios su mažesnės klasės komanda – 28:3.

Ketvirtajame kėlinyje sostinės penketukas nemažino tempo ir aktyvios gynybos – 20:3.

Galutinė lyderių pergalė nedaug truko kone iki trigubo skirtumo – 91:33.

Nesėkmingą klaipėdiečių žaidimą galima teisinti tuo, kad jų lyderė Laurita Jurčiūtė patyrė kelio trauką jau ketvirtą rungtynių minutę ir daugiau neberungtyniavo. Ji spėjo pelnyti 3 taškus. Iki šio susitikimo gynėja, būdama rezultatyviausia čempionate, per rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 23,5 taško.

LCC TU ekipoje pirmą kartą rungtynaivusi Vestina Keburytė žaidė kone 21 min. Per jas pelnė 2 taškus (abu iš baudų). Prašovusi pro šalį 2 dvitaškius, suklydusi 5 kartus, panevėžietės debiutas buvo pažymėtas 5 neigiamais balais

Šeimininkių pataikymas žaidžiant siekė vos 18 procentų (11 taiklių metimų iš 58).

Debiutantės patyrė septintą nesėkmę, vilnietės iškovojo 9 pergalę.

LCC TU – „Kibirkštis–MRU“ 33:91 (14:22, 13:21, 3:28, 3:20).

LCC TU: R.Būgaitė – 7, A.Kavtardzė, A.Jurevičiūtė – po 6, M.Anufrienko – 5, L.Jurčiūtė – 3, B.Staponaitė, V.Petrovič, V.Keburytė – po 2.