2024 27 liepos

„Neptūno“ krepšininkės į mūšio lauką išėjo be karvedžio

Lietuvos moterų krepšinio A diviziono čempionate penktą pralaimėjimą patyrė namie žaidusi Klaipėdos „Neptūno“ komanda. Nežinia kodėl be vyriausiojo trenerio Daliaus Ubarto žaidusios klaipėdietės, 70:90 pralaimėjo Šiaulių „Šiaulių“ ekipai.

Susitikimą uostamiesčio krepšininkės pradėjo taip, tarsi nė motais, kad šalia nėra stratego Daliaus Ubarto, kurį pakeitė sportine apranga mūvėjusi kapitonė, praėjusiame čempionate komandą treniravusi Daina Gabalytė.

Per pirmąsias dešimt minučių klaipėdietės žaidė tarsi iš natų – 25:15.

Antrąjį kėlinį šiaulietės pradėjo spurtu 12:0, o klaipėdietės taškų pelnyti nesugebėjo bemaž penkias minutes. Tad įpusėjus antrajam ketvirčiui rezultatas jau buvo lygus 27:27. Žaidybinė krizė gylėjo, antrąjį kėlinį šeimininkės pralaimėjo net 8:30.

Po pertraukos šiaulietės neleido klaipėdietės sumažinti skirtumo. Atvirkščiai, jos padidino skirtumą iki 20 taškų.

O paskutinės dešimt minučių virto rezultatyvių atakų vakarėliu, kuris nieko nepakeitė. „Šiauliai“ triumfavo solidžiu skirtumu – 90:70.

Nugalėtojoms daugiau nei pusę taškų surinko legionierės Jacqueline Benitez ir Davida Dale. J. Benitez per 33 min. surinko 27 taškus, D. Dale per 37 min. – 22.