2024 20 balandžio

Uostamiesčio studentai, kovoję sukandę dantis, išplėšė pergalę

Klaipėdos LCC TU penketukas, susitikime su Kauno rajono „Omegos“ ekipa, parodė, kaip reikia kautis iki paskutinių sekundžių. Kone visą laiką pirmavę svečiai buvo įveikti 76:74.

Tai ketvirtoji Jurgio Petrausko auklėtinių pergalė Regioninės krepšinio lygos (RKL) A diviziono čempionate, kilstelėjusi juos į aštuntą vietą tarp 16 komandų. „Omegos“ taikliarankiai iki kelionės į Klaipėdą buvo žaidę ketverias rungtynes, iš kurių tik vienerias buvo pralaimėję.

Susitikimą buvusio Kauno „Žalgirio“ krepšininko Tado Klimavičiaus ugdoma komanda pradėjo laimėdama pirmą kėlinį 18:10.

Ir antrajame ketvirtyje svečiai nuolat buvo priekyje. Tačiau dangus virš klaipėdiečių giedrėjo – jiems pavyko sustabdyti varžovus ir net sumažinti skirtumą.

Po pertraukos skirtumas dar labiau ištirpo. Iš „Omegos“ turėtų 8 taškų, liko vos 2 – 54:52.

Lemiami įvykiai klostėsi per paskutiniąsias dešimt minučių. Klaipėdiečiai įrodę, kad pas juos šaltesni nervai, išplėšė pergalę 74:72.

LCC TU – „Omega“ 76:74 (10:18, 21:18, 21:18, 24:20).

LCC TU: D.Strikulys – 25, T.Butrimas – 16, N.Sokolovas – 12, D.Zaboras – 7, A.Kareniauskas – 6, S.Manavis – 4, E.Žilys, G.Kopancevas – po 3.