2024 20 balandžio

Klaipėdietis rungtyniavo ir rezultatyviai, ir naudingai

Įspūdinga pergale iš nesėkmių pelkės Eurolygoje pakilo klaipėdiečio Artūro Gudaičio atstovaujamas Sankt Peterburgo „Zenit“ klubas.

Rusijos klubas namuose 16-ojo turo dvikovoje net 98:69 (30:12, 18:25, 21:17, 29:15) sutriuškino Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus.

Įpusėjus antrajam kėliniui šeimininkai buvo pabėgę į priekį net iki 43:19, tačiau varžovai per kiek daugiau nei 5 minutes surinko net 18 taškų bei atgaivino intrigą.

Tačiau paskutiniame ketvirtyje „Zenit“ ekipa vėl spurtavo ir visiškai sugniuždė Serbijos komandą.

Klaipėdietis rungtyniavo 17 minučių, per jas pelnė 12 taškų (4 dvitaškiai iš 5, 4 baudos iš 5), atkovojo kamuolį, blokavo metimą ir surinko 15 naudingumo balų.

Rusijos klubas su 9 pergalėmis po 14 kovų pakilo į penktą vietą tarp 18 komandų.