2024 19 balandžio

„Knašiukai“ Kupiškyje pasiekė antrąją pergalę

Geru žaidimu ir sėkmingu rezultatu Regioninės krepšinio lygos B diviziono čempionate nudžiugino „VKKM–Neptūno“ penketukas. Klaipėdiečiai, Kupiškyje 84:65 įveikę „Kupiškį“, iškovojo antrą pergalę pirmenybėse po septynerių susitikimų.

Pajūrio jaunieji krepšininkai aukštu tempu žaidė nuo pirmųjų minučių, todėl nenuostabu, kad beregint šeimininkus pasiuntė į nokdauną – 13:2.

Laimėję kėlinį 21:12, „knašiukai“ persvarą kone akimirksniu iššvaistė antrajame ketvirtyje. Aukštaičiai tris kartus buvo išlyginę rezultatą – 23:23, 25:25, 27:27, tačiau bent tašku išsiveržti į priekį jiems taip ir nepavyko.

Lemiamas lūžis varžybose įvyko po pertraukos, kai klaipėdiečiai, pirmaudami 38:34, pelnė šešis iš eilės taškus ir nutolo 44:34. Dar po kelių atakų kupiškėnai atsiliko 42:59.

Likus žaisti dešimt minučių „VKKM–Neptūnas“ buvo priekyje 63:45.

Paskutinis kėlinys buvo tik formalumas. Likus žaisti 2 min. 18 sek., šeimininkai buvo sumažinę skirtumą iki 10 taškų – 63:73. Tačiau po Gyčio Krugelevičiaus minutės pertraukėlės situaciją grįžo į tą padėtį, kokioje ji buvo. Per likusį laiką svečiai pelnė 11 taškų, o šeimininkai – vos 2.

Uostamiesčio ekipą į priekį traukė 20 taškų surinkęs Edvinas Norkus, 13 – Kornelijus Zikas.