Po ilgos pertraukos žaidusio „Dragūno“ pergalė

Šeštadienį Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai po ilgos pertraukos žaidė Lietuvos rankinio čempionato rungtynes. Po koronaviruso atsigavę uostamiesčio sportininkai Panevėžyje įrodė savo pranašumą prieš „Grifo“ septynetuką 50:23.

Nuo pat susitikimo pradžios aikštelėje dominavę Klaipėdos atstovai tvirtai krovėsi įvarčių kraitį ir į namus išvyko su pergale.

„Dragūno“ komandai po 8 įvarčius pelnė Mykolas Lapiniauskas, Orestas Biknius ir Gytis Šmantauskas, šeimininkų gretose tiek pat kartų taiklus buvo Danielius Kairys.

Klaipėdiečių vyr. treneris Artūras Juškėnas po rungtynių teigė, kad abi komandos akivaizdžiai buvo pasiilgusios varžybų.

„Sekėsi neblogai. Pirmame kėlinyje mums pavyko labiau atsiplėšti, nes varžovų komandoje žaidė vyresni žaidėjai. Vėliau į aikštelę išėjo daugiau jaunų žaidėjų. Manau, jei Panevėžio jauni žaidėjai būtų daugiau žaidę, rezultatas galėjo būti šiek tiek kitoks, mums būtų buvę truputį sunkiau“, – svarstė A. Juškėnas.

Treneris turėjo pastabų krašto žaidėjams, kurių pataikymo procentas šįkart nedžiugino.

Rungtynėse debiutavo „Dragūno“ naujokas Kirillas Šamovas iš Rusijos, į Klaipėdą atvykęs studijuoti LCC Tarptautiniame universitete. Jis pats susirado „Dragūną“.

„Kirilui yra septyniolika metų, jis Klaipėdoje mokysis ketverius metus, manau, per tą laiką jis turės galimybių tobulėti. Jis nori žaisti, nori sportuoti“, – naujoką apibudino A. Juškėnas.

Kitą savaitgalį „Dragūno“ laukia dvejos Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynės su Alytaus „Varsa-Stronglasu“. Pirmosios rungtynės šeštadienį vyks Klaipėdoje, atsakomosios rungtynės sekmadienį – Alytuje. Šeštadienio rungtynės bus transliuojamos tiesiogiai „Youtube“ kanalo paskyroje „Dragūnas“.

„Grifas“ – „Dragūnas“ 23:50 (9:27).

„Dragūnas“: M. Lapiniauskas, O. Biknius, G. Šmantauskas – po 9, A. Bučius, D. Virbauskas – po 5, G. Virbauskas, T. Drakšas – po 4, L. Simonavičius, B. Butkus – po 3, R. Palskys – 2.