2024 26 balandžio

Pralaimėta turnyrinės rikiuotės kaimynui

Klaipėdos „Neptūnas–Akvaservis“, savo arenoje 56:68 nusileidęs Joniškio „Delikateso“ ekipai, patyrė devintą iš eilės pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio lygos čempionate.

Rungtynėms prasidėjus komandoms sunkiai sekėsi pataikyti. Įpusėjus kėliniui vienu tašku pirmavo klaipėdiečiai – 7:6. Per likusį kėlinio laiką šeimininkai patikė vos vieną dvitaškį. Tuo pasinaudoję svečiai išsiveržė į priekį  – 15:9.

Antrajame kėlinyje „Delikatesas“ susikrovė 10 taškų pranašumą, tačiau klaipėdietis Dovydas Romančenka, pelnęs 11 taškų, iki kėlinio pabaigos sumažino skirtumą iki 4 taškų – 29:33.

Po didžiosios pertraukos klaipėdiečiai pataikę du tritaškius, ištirpdė santykį iki vieno taško – 34:35. Kai atrodė, kad viskas eina geryn, Simono Serapino auklėtiniai vėl ėmė šaudyti pro šalį. Aukštaičiai nubėgo į priekį tiek toli, kad daugiau „Neptūno“ dubleriai jų nepavijo.

Paskutiniame ketvirtyje „Delikateso“ komanda, įpusėjus kėliniui, padidino savo pranašumą iki rekordinio skirtumo – 66:45. Per likusį laiką klaipėdiečiams pavyko tik sušvelninti skirtumą

Rungtynės turėjo dviejų taškų svarbą, nes ekipos buvo kaimynės turnyrinėje rikiuotėje. Po šio susitikimo joniškiečiai aplenkė klaipėdiečius, kurie smuktelėjo į priešpaskutinę vietą.