Neblogai pradėjo, tragiškai baigė

Elektrėnų–Klaipėdos „Energijos hockey–Klaipėdos“ ledo ritulininkai Lietuvos čempionate patyrė didžiausią pralaimėjimą. Vilniaus „Hockey punks“ šešetukas sutriuškino jungtinę komandą 11:0.

Rungtynes ilgai prisimins 15-metis klaipėdietis Domas Makarevičius, kuriam ginti vartus patikėta buvo trečiajame kėlinyje. Iki tol „Energijos hockey–Klaipėdos“ tvirtovės raktus turėjęs Maksimas Ponomarenka per 40 min. gana sėkmingai kovojo su varžovų puolėjais. Pirmą kėlinį „pankai“ pelnė vos vieną įvartį, antrajame – dar tris.

O jaunasis D. Makarevičius net septynis kartus traukė ritulį iš tinklo. Ypač nesėkmingas buvo keturių minučių (nuo 47 iki 50-osios) periodas, kai varžovai pelnė keturis įvarčius.

Elektrėnų–Klaipėdos komanda patyrė 14-ąjį pralaimėjimą po tiek pat rungtynių.

„Energija hockey–Klaipėda“ – „Hockey punks“ 0:11 (0:1, 0:3, 0:7).

Įvarčiai: 11 min. P.Verenis; 27 min. S. Markovskis; 34 min. P.Verenis; 38 min. R. Bacevičius; 44 min. A. Bendžius; 47 min. L. Kudrevičius; 47 min. L. Kudrevičius; 49 min. M. Baltrukonis; 50 min. A. Bendžius; 59 min. D. Janušonis; 60 min. M. Baltrukonis.